6000 TL sistem tavsiyesi

Ucanteremyag

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi oyun bilgisayarı sistemi istiyorum ama pek anlamam toplamadan. Bütçe zaten yukarıda da bahsettiğim gibi 4000 - 6000 gibi uzunca bir süre kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavan bütçe ama monitörüydü, mousesiydi derken ne biliyim pek anlamam. Dediğim gibi teşekkür ederim yorumunuz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavan bütçe ama monitörüydü mousesiydi derken ne biliyim pek anlamam dediğim gibi teşekkür ederim yorumunuz için
Benim Bilgisayarım 2009 yılında toplamıstık ek olarak 2 gb ram aldım birde harddisk yanmıştı birde o değişti başka kötü yani yok oyunlardada high seviyesinde iyiydi ama 1 hafta önce ekran kartı yandı :(

xnovamx Konuya alakasız mesajlar atmayalım lütfen. Burada adam sistem tavsiyesi istiyor senin ekran kartın ne zaman yandı demiyor.
6000TL çok iyi bir fiyat, 10 numara bir sistem toplanabilir.

xnovamx Konuya alakasız mesajlar atmayalım lütfen. Burada adam sistem tavsiyesi istiyor senin ekran kartın ne zaman yandı demiyor.
6000TL çok iyi bir fiyat, 10 numara bir sistem toplanabilir.
6000 TL bence fazla olduğunu anlatmak istedim 2009 yılında toplanan pc 2000 TL civarında tuttu şimdiki oyunları gayet iyi oynatiyor 6000 TL gereksiz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı