6000 TL sistem toplama

Kardeşim benim dün aldığım sistem bu şekilde; 1660S'li bu sistem + 8 GB Ram, + 1 TB HDD.

Ben çok memnunum, sende memnun kalırsın bence. Bir göz at.
Hocam gerçekten ellerinize sağlık hepinizin önerdiği sistem iyi ancak bundaki 8 Gb Ram beni tedirgin etti ve kasamı kaça satacağım hakkında hiçbir fikrim yok ona da bir düşünce gelir diye düşünmüştüm ama kimse ilgilenmedi onu bilmeden size ancak teşekkür edebiliyorumç

Hocam gerçekten ellerinize sağlık hepinizin önerdiği sistem iyi ancak bundaki 8 GB RAM beni tedirgin etti ve kasamı kaça satacağım hakkında hiçbir fikrim yok ona da bir düşünce gelir diye düşünmüştüm ama kimse ilgilenmedi onu bilmeden size ancak teşekkür edebiliyorumç

Hocam +8 GB RAM+1 TB HDD diyor.

Hocam +8 GB RAM+1 TB HDD diyor.
Evet zaten sizinkiyle aynı paraya geliyor hatta daha pahalıya onları ekleyince ve kronik sorunlu parçası kötü işlemcisi var performans olarak daha geride bir sistem ama düşünmüş ne diyim adama. Siz yazana kadar da bilmiyordum sorunlu parçayı ve işlemcinin 3600den daha kötü olduğunu.

Şahsen ikinci elde orta düzey pc ye kimse 4000-5000 tl vermez o parayı verip alcak biri olsa siz satmazdınız.Şuan dolar belli tavsiyem hiç bir şey satmamaniz alacağiniz pc ayni performansı veren yeni nesil pc olur ancak.

Evet zaten sizinkiyle aynı paraya geliyor hatta daha pahalıya onları ekleyince ve kronik sorunlu parçası kötü işlemcisi var performans olarak daha geride bir sistem ama düşünmüş ne deyim adama. Siz yazana kadar da bilmiyordum sorunlu parçayı ve işlemcinin 3600'den daha kötü olduğunu.

Zaten önermiyorum hocam @Batu Z hocamın sistem daha iyi orada tek sıkıntı ekran kartında Coil Whine olmaması.

Şahsen ikinci elde orta düzey pc ye kimse 4000-5000 tl vermez o parayı verip alcak biri olsa siz satmazdınız.Şuan dolar belli tavsiyem hiç bir şey satmamaniz alacağiniz pc ayni performansı veren yeni nesil pc olur ancak.
Doğru söylüyorsunuz, en kötü işe giricem bu ara bulabilirsem kenara biraz para atıp burada önerilenlerden bir şeyler alıcam.

Geri
Yukarı