6000 TL sistem toplama

Alma. Diğer seçenekler söz ettiğin sistemi eliyor. Bence kısa bir süre daha dayanıp biraz daha bütçe elde edip diğer alternatif sistemler tercih edilebilir.
rx 560 alayım mı? Kısa süre daha dayanılmaz dolar aldı başını gidiyor, ekran kartlarının yanında artık işlemcide bulamıyoruz.

RX 560 alayım mı? Kısa süre daha dayanılmaz dolar aldı başını gidiyor, ekran kartlarının yanında artık işlemcide bulamıyoruz.

GTX 1050 Ti ile yakın kartlar.

GTX 1050 Ti ile yakın kartlar.
Bu gece almayı planlıyorum gerçekten hangisini almalıyım webtekno içime çok yattı, rx 560'da bütçeli olarak alabilirim ama bazı oyunlarda 50 fps falan fark var 1650 ile aralarında. Şimdi alcak olsam hangisini almamı önerirsiniz?
Bekle diyorsunuz 2 haftaya kalmaz 1650'li sistemler 6500 TL' yi geçer. Şu an almak en mantıklısı.

Bu gece almayı planlıyorum gerçekten hangisini almalıyım webtekno içime çok yattı, RX 560'da bütçeli olarak alabilirim ama bazı oyunlarda 50 FPS falan fark var 1650 ile aralarında. Şimdi alacak olsam hangisini almamı önerirsiniz?
Bekle diyorsunuz 2 haftaya kalmaz 1650'li sistemler 6500 TL'yi geçer. Şu an almak en mantıklısı.

Biraz araştırdım hocam.
Ekran kartını RX 560, bellekleri 2 adet, depolamayı Patriot Burst yaparak 6.046 TL'ye alabiliyorsunuz. Bu attığım sistemin işlemcisi Ryzen 3 3100'den bir tık daha iyi. İleride RTX 2060 bile taksanız sorun yapmıyor. İşlemci iyi olduğundan dolayı FPS oyunlarında da daha yüksek FPS alırsınız.

Biraz araştırdım hocam.
Ekran kartını RX 560, bellekleri 2 adet, depolamayı Patriot Burst yaparak 6.046 TL'ye alabiliyorsunuz. Bu attığım sistemin işlemcisi Ryzen 3 3100'den bir tık daha iyi. İleride RTX 2060 bile taksanız sorun yapmıyor. İşlemci iyi olduğundan dolayı FPS oyunlarında da daha yüksek FPS alırsınız.
Bende şimdi 1650 alayım sonra işlemciyi yükselteyim diyorum tam tersini yani

R5 2600 gibi bir işlemci düşünüyorum bunun yanına alınır değil mi?

Ryzen 5 2600 güzel olur hocam. Hangi kafayla Intel işlemci önerdim bilmiyorum. :D

Bir de webteknonun kasasında A320 mi alayım yoksa B450 mi?

Hocam maalesef ki anakarttan pek anladığımı söyleyemem. Ama B450 alınması daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı