6000 TL telefon önerisi

Bütçe
6500-7000

HerZamanMutsuz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Benim 6300TL bütçem var orta segment telefon önerisi yapabilir misiniz? Mobil oyun oynamam oyun odaklı olmasın ama yine de güçlü uzun vadeli bir telefon önerirseniz sevinirim. Benim düşündüğüm modeller A33 5G - A52 5G ya da çok zorlarsam S20FE. Sizce bu üçünden hangisi tercih edilmeli?

S20 FE aldım geçen günlerde gerçekten memnunum en ağır oyunlarda bile yüksek kalitede ısınma FPS düşüklüğü yaşamıyorum. Poco X3 Pro da iyi bir seçenek bana göre.

Ben A52 aldım 5g siz olan modelini. Oyun oynamam ve sar değerini biraz fazla önemserim. Kamera, 90 hz ekran ve işlemciden memnunun. Sadece günlük kullanım yaptığım için 4500 batarya da gayet 1 günü rahat çıkarıyor.

Ben de M52 diyorum. İşlemci yönünün A33'den üstün olması zaten başlı başına yetiyor. Kamera da OIS dışında oldukça iyi. Ekranı çok güzel. Fiyat olarak A52S'e göre çok daha mantıklı ama OIS sizin için çok önemliyse A52S alın derdim ama diyemiyorum S20FE ile 300-400 lira fark var arada o yüzden S20FE alın diyorum. A33'e gelirsek başta bana da güzel gibi geliyordu ama işlemci optimizayonu hala Snapdragon seviyesinde değilmiş. Kerem Enginar incelemesinde öyle demişti. Ben önceden alınabilir buluyodum ama şimdi M52'yi bu yorumlardan sonra daha alınabilir buluyorum ve bu yüzden kendim de geçen hafta M52 aldım. Ama yine tekrarlıyorum kendinizi zorlayabilirseniz tabi ki S20FE Snap alın ama zorlayamazsınız net M52 alın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı