6000 TL telefon önerisi

Bütçe
6000

SEHVEN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Max 6000 TL bütçem var daha fazla çıkamıyorum ne yazık ki. Çok oyun oynayan biri değilim. Günlük kullanım, sosyal medya vs. işleri için telefon arıyorum.

Telefon önerilerinizi bekliyorum. Bu arada güncel olarak iPhone 6 kullanıyorum :D

Note 10S ithalatçı garanti olarak bulabiliyorum.
Anormal bir ısınma yok, kasma olacağını da sanmıyorum. Bazı MIUI sürümleri sorunlu olabiliyor fakat güncelleme ile düzeltilme ihtimali var, stabil olanda kalmanızı tavsiye ederim. TR cihaz alıyorsanız IMEI sorunu yaşamazsınız. General Mobile 22 Pro'nun rakipleri daha iyi cihazlar, ona bakmayın bile.

Merhaba,

Max 6000 TL bütçem var daha fazla çıkamıyorum ne yazık ki. Çok oyun oynayan biri değilim. Günlük kullanım, sosyal medya vs. işleri için telefon arıyorum.

Telefon önerilerinizi bekliyorum. Bu arada güncel olarak iPhone 6 kullanıyorum :D
İkinci el almayacaksan Redmi Note 10S.

Hepsiburada'da Redmi Note 10S zaman zaman 6.099 TL'ye düşüyor (Satıcı: Hepsiburada), takip etmekte fayda var. Realme 8 de güzel model ama fiyatı çok uçtu onun.

Hepsiburada'da Redmi Note 10S zaman zaman 6.099 TL'ye düşüyor (Satıcı: Hepsiburada), takip etmekte fayda var. Realme 8 de güzel model ama fiyatı çok uçtu onun.
Bu fiyat aralıklarında ancak böyle birkaç telefon bulanabiliyor sanırım 5-6 ay önce alsaydım muhtemelen samsung alıp geçecektim ama onlar da çok garip arttı. Şu an GM 22 PRO 5800 note 10S (Türkiye Garantili) 6600 bugün alacak olsanız bu fiyat aralığına göre 10S mi tercih ederdiniz

Geri
Yukarı