6000 TL telefon tavsiyeleri

Bütçe
6000 ve 6500 TL

gncdgms

Hectopat
6000 bin TL civarı, sıfır bir telefon almak istiyordum ama baktığım telefonların bu fiyatı hakettiğini düşünmüyorum, en fazla 2 sene rahat kullanılabilir, bunun yerine 2. el bir iPhone almaya karar verdim bu fiyatlara ya iPhone 8 Plus'ya da iPhone X almayı düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu fiyat aralığındaki M52 ve A52 modelleri uzun ömürlü cihazlar, özellikle de M52.

X ve 8 Plus modelini uygun temiz bulursan alınabilir. X modeli Apple'nin yeni tasarım çizgisinin ilk geçiş örneği olduğu için 8 serisine göre daha fazla sorunları olan bir model.

Bu fiyat aralığındaki M52 ve A52 modelleri uzun ömürlü cihazlar, özellikle de m52.

X ve 8 Plus modelini uygun temiz bulursan alınabilir. X modeli Apple'nin yeni tasarım çizgisinin ilk geçiş örneği olduğu için 8 serisine göre daha fazla sorunları olan bir model.

8 Plus kaç sene daha güncelleme alacak, bir de alacağım telefonu 4 5 sene sorunsuz kullanmak istiyorum bir de tavsiyeniz için teşekkürler.

Daha geçen gün 6000 TL'ye 1 aylık S20 FE aldım, gayet memnunum. Siz sıfır istemişsiniz, 7000 TL civarına sıfır da satılıyor veya sarı site benzeri yerlerden temiz 6 civarına da bulabilirsiniz.

M52 almayı düşündüm ama ekranın beyaz yerlerinin sarardığı söyleniyor, o yüzden tam emin olamadım, onun dışında beğendiğim bir model.
Beyaz renkler bütün AMOLED panelli ekranlarda ya sarımsı ya mavimsi olur hafiften. Normal bir durum. Beyazı sarı yapmıyor tabii, o kadar değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı