6000 TL Telefon Tavsiyesi

SE 2020 öneririm. İşlemci performansı gerçekten inanılmaz. Kamerası ise sizi üzmeyecek şekilde. Gayet güzel fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Ortalama üstünde diyebiliriz. Pil konusu bu telefonun en sıkıntılı tarafı. Ben şahsen biraz oyun biraz internette sörf ve bazı günlük işlemlerimde kullanıyorum. Telefonu 2 günde bir şarja takıyorum ve akşama kadar tam yetiyor. İkinci günün ikinci yarısında tasarruf modunu açınca iki günü deviriyor benim kullanımımda. Eğer çok oyun oynuyorum deseydiniz önermezdim zaten. Ve emin olun bu cihazın pil ömrü diğer cihazlardan daha fazla. Çünkü IOS 14 de iki tane özellik var. Birisi "En yüksek performans yeterliliği". Bu özelliğin açıklaması Apple tarafından şöyle:

- Yerleşik dinamik yazılım ve donanım sistemleri iPhone ' unuzun pilini kimyasal olarak yaşlanması gibi görülebilecek performans etkilerini gidermeye yardımcı olabilir. (Bu özellik daima aktif, deaktif hale getiremiyorsunuz)

İkincisi ise "İyileştirilmiş pil şarjı"

-iPhone, pilin eskime hızını yavaşlatmak için günlük şarj etme rutininizi öğrenir ve telefonunuzu kullanmaya ihtiyacınız olana kadar %80 oranı geçene kadar şarj etmeyi durdurmak için bekleyebilir.
(Bu özelliği isterseniz kapatabiliyorsunuz)

XR düşünüyorsanız almanızı önermem uzun ömürlü değil çünkü SE iki sene daha fazla güncelleme desteği alacak.

SE' nin ekranı diğer telefonlara göre bayağı küçük. Bunun avantajlı veya avantajsız olarak değerlendiremem çünkü tamamen kişisel tercihe giriyor bu. Size önerim bir teknoloji mağzasında elinize alıp biraz kurcalamanız. O zaman ekranın size küçük mü yoksa ideal mi geldiğini daha rahat anlarsınız.

SE 2020 öneririm. İşlemci performansı gerçekten inanılmaz. Kamerası ise sizi üzmeyecek şekilde. Gayet güzel fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Ortalama üstünde diyebiliriz. Pil konusu bu telefonun en sıkıntılı tarafı. Ben şahsen biraz oyun biraz internette sörf ve bazı günlük işlemlerimde kullanıyorum. Telefonu 2 günde bir şarja takıyorum ve akşama kadar tam yetiyor. İkinci günün ikinci yarısında tasarruf modunu açınca iki günü deviriyor benim kullanımımda. Eğer çok oyun oynuyorum deseydiniz önermezdim zaten. Ve emin olun bu cihazın pil ömrü diğer cihazlardan daha fazla. Çünkü iOS 14 de iki tane özellik var. Birisi "En yüksek performans yeterliliği". Bu özelliğin açıklaması Apple tarafından şöyle:

- Yerleşik dinamik yazılım ve donanım sistemleri iPhone ' unuzun pilini kimyasal olarak yaşlanması gibi görülebilecek performans etkilerini gidermeye yardımcı olabilir. (Bu özellik daima aktif, deaktif hale getiremiyorsunuz)

İkincisi ise "İyileştirilmiş pil şarjı"

-iPhone, pilin eskime hızını yavaşlatmak için günlük şarj etme rutininizi öğrenir ve telefonunuzu kullanmaya ihtiyacınız olana kadar %80 oranı geçene kadar şarj etmeyi durdurmak için bekleyebilir.
(Bu özelliği isterseniz kapatabiliyorsunuz)

XR düşünüyorsanız almanızı önermem uzun ömürlü değil çünkü SE iki sene daha fazla güncelleme desteği alacak.

SE'nin ekranı diğer telefonlara göre bayağı küçük. Bunun avantajlı veya avantajsız olarak değerlendiremem çünkü tamamen kişisel tercihe giriyor bu. Size önerim bir teknoloji mağzasında elinize alıp biraz kurcalamanız. O zaman ekranın size küçük mü yoksa ideal mi geldiğini daha rahat anlarsınız.

Şu anda iPhone 7 kullanıyorum ekran büyüklüğü neredeyse aynı ve 7 gerçekten çok küçük geliyor. Ondan dolayı SE almayı düşünmüyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı