6000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
6000

k4moncik

Hectopat
Bütçe maksimum 6000 TL. Babam kendine telefon alacak. Omix diye bir marka bulmuş tutturdu onu alacağım diyor. Bu bütçede önerileriniz nelerdir?

Redmi Note 10 5G kullanıyordum önerebilirim de bende şöyle sorun olmuştu ahizeden ses az geliyordu sonra sattım falan.
Şuanda Samsung A04 kullanıyorum zaten telefondan da beklentim Bankacılık uygulamaları ve Whatshapp İşimi fazlasıyla görüyor. Test etmek amaçlı MLBB indirdim arada ufak takılmalar oldu güçlü bir işlemci, yonga seti yok telefonda. Batarya konusunda gerçekte iyi bu gün aldığım dan beri 2 gün oldu, 2 gündür kullanıyorum şuanda şarz %30 ne kadar dayanacak merak ediyorum o yüzden şarza takmadım.

Redmi Note 10 5G kullanıyordum önerebilirim de bende şöyle sorun olmuştu ahizeden ses az geliyordu sonra sattım falan.
Şu anda Samsung A04 kullanıyorum zaten telefondan da beklentim bankacılık uygulamaları ve whatshapp işimi fazlasıyla görüyor. Test etmek amaçlı MLBB indirdim arada ufak takılmalar oldu güçlü bir işlemci, yonga seti yok telefonda. Batarya konusunda gerçekte iyi bugün aldığımdan beri 2 gün oldu, 2 gündür kullanıyorum şu anda şarj %30 ne kadar dayanacak merak ediyorum o yüzden şarja takmadım.

Genelde kamera açısında iyi telefon arıyor.

Bilinmedik marka almak istemiyorum.
İyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı