6000 TL Uzaktan eğitim için laptop önerisi

İşlemci: 4/8 çekirdek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam HP düşünmüyorum açıkcası. Bende zaten HP var. Isınması çok fazla başka var mı önerebileceğiniz.
Ders işinizi 1000 TL'lik laptopta görür oyun oynayacaksanız paraya kıyarsınız.

Hocam almışken daha iyisini almak istiyorum. Sizin önereceğiniz bir laptop var mı yok mu? Varsa önerin yoksa konuyu meşgul etmeyin lütfen.

Hocam HP düşünmüyorum açıkcası. Bende zaten HP var. Isınması çok fazla başka var mı önerebileceğiniz.
Sadece HP ısınmıyor laptoplar genel olarak soğutması yetersiz olduğu için ısınıyor. Bu bütçede ise iyi soğutmaya sahip bir laptop var mı bilemiyorum belki vardır.

Öncelikle şunu söyleyeyim. Eğer bilgisayarı bir yerden bir yere taşımayacaksınız laptop almak dünyanın en saçma şeylerinden. 6000 TL'ye rahat rahat GTX 1660 Super gibi her oyunu en yüksek ayarlarda oynatabilecek ekran kartlı sistem toplarsınız.

Ders işinizi görmeyi bırak ödevinizi o yapar. (!)

Ama eğer bir yerden bir yere taşırım diyorsanız, çok oyun oynamam diyorsanız. 10. nesil Intel işlemcili modellere bakabilirsiniz.

Öncelikle şunu söyleyeyim. Eğer bilgisayarı bir yerden bir yere taşımayacaksınız laptop almak dünyanın en saçma şeylerinden. 6000 TL'ye rahat rahat GTX 1660 Super gibi her oyunu en yüksek ayarlarda oynatabilecek ekran kartlı sistem toplarsınız.

Ders işinizi görmeyi bırak ödevinizi o yapar. (!)

Ama eğer bir yerden bir yere taşırım diyorsanız, çok oyun oynamam diyorsanız. 10. nesil Intel işlemcili modellere bakabilirsiniz.

Oyun fazla önemli değil çok fazla oynamayacağım. Sizin önerebileceğiniz bir laptop var mı?

Geri
Yukarı