6000 TL'ye kadar 2K 144Hz monitor önerisi

SaMoneZz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba direk uzatmadan konuya giriyorum. Şu anki topladığım PC'nin özellikleri şöyle:

Evet topladığım PC de 6700XT var ve bunu almakla kararlıyım çünkü bütçem yetiyor ama bu sisteme Full HD gibi bir monitor almak istemedim. O yüzden 2K monitörlere baktım fiyatları bana göre bir monitor için çok fazla geldi o yüzden buraya yazma gereği buldum. 2K F/P bildiğiniz bir monitor var mıdır acaba? Teşekkürler. Bütçe= 6000 üstü olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba direk uzatmadan konuya giriyorum. Şu anki topladığım PC'nin özellikleri şöyle:

Evet topladığım PC de 6700XT var ve bunu almakla kararlıyım çünkü bütçem yetiyor ama bu sisteme Full HD gibi bir monitor almak istemedim. O yüzden 2K monitörlere baktım fiyatları bana göre bir monitor için çok fazla geldi o yüzden buraya yazma gereği buldum. 2K F/P bildiğiniz bir monitor var mıdır acaba? Teşekkürler. Bütçe= 6000 üstü olmasın.

O ekran kartına bunu alın daha almadıysanız. Monitör olarak çok iyi şeyler bulunmaz gibi en son ASUS model vardı linkini bulursam döneceğim. @GalaxySal450 hocam öneri yapabilir.

Almadıysanız almayın. Kasa kötü. HDD kötü. SSD kötü.

Daha topluyorum şu an kötü olması normal.

Almadıysanız almayın. Kasa kötü. HDD kötü. SSD kötü.

Ya konu dışı olucakta bir türlü 6700xt ye uygun fp power supply bulamadım bildiğiniz var mıdır acaba?

Geri
Yukarı