6000TL bandında telefon seçimi

TheJovenshire

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar kendime 6000-6500 TL bütçe çizdim. Şimdi OnePlus 8 Pro düşünüyorum ikinci el aslında çok sağlam ve çok performanslı bir telefon olduğunu duydum ve önceden beri sempatim vardı hiç almadım OnePlus marka telefon denemek istiyorum 5000-6000 bandında temiz sağlam modeller gördüm Sahibinden de. Sizce OnePlus 8 Pro mu alayım yoksa sıfır Xiaomi ve Samsung modeller mi bakayım bu fiyat bandında önerilerinizi bekliyorum.

Evet arkadaşlar kendime 6000-6500 TL bütçe çizdim. Şimdi OnePlus 8 Pro düşünüyorum ikinci el aslında çok sağlam ve çok performanslı bir telefon olduğunu duydum ve önceden beri sempatim vardı hiç almadım OnePlus marka telefon denemek istiyorum 5000-6000 bandında temiz sağlam modeller gördüm sahibinden de. Sizce OnePlus 8 Pro mu alayım yoksa sıfır Xiaomi ve Samsung modeller mi bakayım bu fiyat bandında önerilerinizi bekliyorum.

0 olarak Samsung S20 FE Snapdragon model öneririm.
2. el konusunda bir şey diyemeyeceğim.

SM-G780G diye aratırsanız Snapdragon model çıkacaktır, SM-G780F model Exynos'lu onu almayın.

@Elan Morin Tedronai hocam OnePlus ve Xiaomi hakkında düşünceniz nedir onlara da sıcak bakıyordum aslında bu fiyata en iyi sıfır telefon Samsung S20 FE Snapdragon işlemcili modeli midir?
İkinci elde OnePlus düşünüyordum bu fiyat bandında.

Sıfır olarak söylediğim cihazdır en iyisi evet.
Xiaomi almayın bu bütçeye bana kalırsa, OnePlus 8 Pro çok güzel bir cihaz ancak 2. el olduğu için bir şey diyemiyorum.
İşlemci olarak 8 Pro ile S20 FE SD model eşit ama diğer konularda doğal olarak OnePlus 8 Pro daha iyi.

O halde ya ikinci el OnePlus ile Samsung 20 FE arasından bir seçim yapacağım biraz araştırayım bakalım belki konuya başka öneriler verende olur sağ olun hocam
Hocam sıfır olarak Samsung FE 20 - Poco F3 ve Mi 10T Pro ile gidip geliyorum sizce yine Samsung mu iyidir bu üçü arasında ? @Elan Morin Tedronai

Son düzenleme:
O halde ya ikinci el OnePlus ile Samsung 20 FE arasından bir seçim yapacağım biraz araştırayım bakalım belki konuya başka öneriler verende olur sağ olun hocam.
Hocam sıfır olarak Samsung FE 20 - POCO F3 ve mi 10t Pro ile gidip geliyorum sizce yine Samsung mu iyidir bu üçü arasında? @Elan Morin Tedronai

Samsung mi 10t Pro'dan yazılım olarak daha iyi + olarak kamera kısmındada daha iyi bilgime göre.
Oyun oynayan birisi değilseniz POCO alınmaz. Zaten bu fiyattaki telefonlar genel olarak tüm oyunları yüksek performansla açabiliyor.

@Elan Morin Tedronai hocam OnePlus ve Xiaomi hakkında düşünceniz nedir onlara da sıcak bakıyordum aslında bu fiyata en iyi sıfır telefon Samsung S20 FE Snapdragon işlemcili modeli midir?
İkinci elde OnePlus düşünüyordum bu fiyat bandında.

Hocam OnePlus marka olarak çok fazla övülüp, Apple cihazlara benzetilir.

Arayüz olarak hafif ve en çok sevilen özelliğidir (aynı iPhone cihazlarda ki gibi)

Xiaomi ise yüksek bütçede pek cihazı yok çünkü bu bütçelerde çok az tercih edilir.

Yani öneriniz ikinci elde OnePlus mı olurdu hocam ve sıfır olarak hangisini tercih ederdiniz?

Sıfır olarak S20 FE SD versiyonunu tercih ederdim hocam ben.

2.el olarak ise OnePlus 8 Pro iyi bir tercih olurdu.
Ekran, malzeme kalitesi, 5G ve kameralardan pek anlamasamda anladığım kadarıyla kamerada daha üstün bir cihaz OnePlus 8 Pro.

Bana soracak olursanız 2.el alacak kadar fark yok arada eğer ki S20 FE'nin Snapdragon versiyonunu seçerseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı