6000TL civarı Unreal Engine için laptop tavsiyesi

Makaleler
9
Merhabalar. Üniversiteye geçiyorum laptop arıyorum daha önceden konu açmıştım ve yorumlar doğrultusunda sınavın bitmesini beklemeye karar vermiştim. Artık sınav da bitti bu sene mutlaka gideceğim bilgisayar mühendisliğine. 1080P çözünürlükte yeni çıkan oyunları oynamak istiyorum Ultra ayar veya 60FPS takıntım yok. High ayarlarda şu anki AC Odyssey gibi oyunları 30-40FPS oynayayım yeter ama en önemlisi Unreal Engine 4 ve ileride mümkün olursa Unreal 5 kullanabileyim. Aynı şehirde kalacağım muhtemelen ama okula falan taşırım diye laptop bakıyorum. Ekonomik sorun yaşarsam kasayı yükseltebilirim. GTX1660 falan alıp kasaya takarım yanına 500-1000TL'ye 2.el dandik bir laptop alabilirim ama başka şehre gitme ihtimalim de olduğu için ilk önceliğim laptop. Bulduklarımı aşağıya atıyorum.

Son düzenleme:
Monster alın derim. o verdiğiniz fiyata gaming notebook yeni ekran kartlı olanlar olmaz.

1660 bulamazsınız ancak 1650 Ti'da çok yakın bir ekran kartı, üzmez.
Bu laptopa bakabilirsiniz, nispeten daha uygun.

1660 bulamazsınız ancak 1650 Ti'da çok yakın bir ekran kartı, üzmez.
Bu laptopa bakabilirsiniz, nispeten daha uygun.
Teşekkürler listeme ekliyorum. 28'inde sonuçlar açıklanacak beklemek zorundayım o yüzden henüz laptop alamadım araştırıyorum.

Geri
Yukarı