6000TL laptop önerisi

Bütçe
6000
Evet, kesinlikle Vatan'da bulduğunuz Ryzen 5'li laptopu alınız. Hem o zenbook serisi. Yani biraz daha üst segment oluyor diye biliyorum. Hem de daha kaliteli malzemeleri var. Linki bırakıyorum. Kaçırmayın derim.
Neden kızgın attığınızı anlayamadım. Ayrıca bu cihaz Zenbook değil Vivobook serisi.

Evet ben çok çektim plastik kasadan o yüzden metal kasa tercih ettim.
Vatan'daki model gayet iyi alabilirsiniz. Yine plastik kasa ama kaliteli bir plastik malzemeden yapılmış. Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Bütçemi arttırırım diyorsanız bu modeller var en uygun.

Neden kızgın attım çünkü plastik kasa ile 8-10 yıl gitmez. İmkansız gibi bir şey. Ama Vatan'daki Asus'un iyi bir serisinden olduğu için malzeme kalitesi sizi üzmez. İnternetten videolarını izleyebilirsin. Ve temiz kullanmanız şart. Mesela film izlerken elinde bir bisküvi vb. şey yememelisin. Klavyenin içine kaçar zamanlar orası tamamen kırıntı olur. Bu da klavyenin ömrünü azaltır. Zaten içecek içerken dikkat etmen gerektiğini biliyorsun. Ve en az 1 yılda termal macun değişimi yapmalısınız. Bu çok çok çok verimli olacaktır.

Son düzenleme:

Bütçemi arttırırım diyorsanız bu modeller var en uygun.

Bütçemi artıramam üzgünüm.

Neden kızgın attım çünkü plastik kasa ile 8-10 yıl gitmez. İmkansız gibi bir şey. Ama Vatan'daki zenbook serisinden olduğu için malzeme kalitesi muazzamdır. İnternetten videolarını izleyebilirsin. Ve temiz kullanmanız şart. Mesela film izlerken elinde bir bisküvi vb. şey yememelisin. Klavyenin içine kaçar zamanlar orası tamamen kırıntı olur. Bu da klavyenin ömrünü azaltır. Zaten içecek içerken dikkat etmen gerektiğini biliyorsun. Ve en az 1 yılda termal macun değişimi yapmalısınız. Bu çok çok çok verimli olacaktır.
Tekrar söyleyeyim, Vatan'daki model Zenbook değil, Vivobook serisi. Ayrıca plastik kasalı. Ama yine de önereceğim kaliteli bir cihaz ve bu fiyat segmentinde daha iyi bir alternatifi olduğunu sanmıyorum.
Bütçemi artıramam üzgünüm.
Vatan'daki modeli gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Sizin için en iyisi Vatan'daki Ryzen 5 işlemcili laptop. Dediğim gibi en az 1 yılda termal macun değişimi yaptırın ve üzerinde yiyip içmeyin.

büyük ihtimalle o Vatan'daki laptopu alacağım ama hala önerilerinize açığım.
Vatan, Teknosa ve Media mark harici (İnternetten alışverişi de bunlara dahil edersek) İstanbul için laptop alabileceğim mağaza önerisi olan var mı?

Geri
Yukarı