6000TL Samsung telefon önerisi

Dediğiniz bilgi sadece S ve Note serileri için geçerli. FE ve Lite gibi ucuz serilerinde sadece Snapdragon kullanıyor.
"Ancak bu işlemci 5G destekleyen ülkelerde satışa sunulacak. Ülkemizde satışa sunulacak model Exynos 990 işlemcisi ile gelecek."

"Note 10 Lite ise 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.7 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 9810 işlemciden güç alıyor."

Kısıtlı bir kaç model haricinde ülkemizde Snapdragon'lu versiyonu yok.

M51 aldık babama fakat çok büyük ve ağır arkadaşlar almanızı önermiyorum. Bataryası yaklaşık 3 gün gidiyor fakat çok fazla bug var uygulamalarda. Stabil değil. Iphone 11 ile değiştirmeyi düşünüyoruz yorum yapan herkese teşekkürler.

M51 aldık babama fakat çok büyük ve ağır arkadaşlar almanızı önermiyorum. Bataryası yaklaşık 3 gün gidiyor fakat çok fazla bug var uygulamalarda. Stabil değil. Iphone 11 ile değiştirmeyi düşünüyoruz yorum yapan herkese teşekkürler.
S20 FE almanız daha mantıklı olurdu. Neden onu almadınız? Iphone 11 ile değiştirmek yararınıza olur mu bilmem çünkü bataryası pek iyi gitmeyebilir.

S20 FE almanız daha mantıklı olurdu. Neden onu almadınız? Iphone 11 ile değiştirmek yararınıza olur mu bilmem çünkü bataryası pek iyi gitmeyebilir.
Iphone 11 güncel kullandığım cihaz ve en az 1 gün en fazla 2 gün bataryası gidiyor. Alalı 5 ay oldu pil sağlığı %100. Günlük ortalama ekran sürem 4 saatin altına düşmüyor. Zoom'du vesayireydi çok kullanıyorum. Androidden geçtim ve üzmedi. Bataryalar eskisi gibi problemli değil artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı