600TL Büyük TV Monitör Tavsiyesi

Barış Özel

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, yarın monitör alacağım. Bütçeme göre olabildiğince büyük olmasını istiyorum çünkü odamda televizyon olarakta kullanacağım. Birde monitörleri harici uydu alıcısı ile TV olarak kullanabilir miyim? Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar topladım. Sistemi bu aynı zamanda monitörle oyun için kullanıcam. HDMI girişi ve Full HD olması gerekiyor. Oyun için tepki süreleride önemli tabii. Tavisyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler...

@Bilgehan Demirkaya Sizi bu konuda bilgili gördüm yardımcı olabilir misiniz? Olabildiğince büyük bir monitör istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Viewsonic VX2363SMHL-W Full HD IPS LED Monitör 594,00 TL En Ucuz Fiyatı
Sana monitör almak istersen bunu öneririm. Eğer televizyon istersen sana bu ürünü öneririm.
LG 24MA53 61 Ekran Full HD LED TV Monitör Televizyon Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks
Yada paranı biriktirip daha büyük 32 İnç olanlara bakabilirsin. Uydun da HDMI girişi var ise kullanabilirsin. Eğer yoksa HDMI, VGA desteği varsa halledebilirsin hoparlör ile. Ama sana tavsiyem paranı biriktir şu monitörü al.
BenQ RL2455HM 24" 1ms (Analog+DVI+2xHDMI+Hoparlör) Full HD Fiyatı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı