600TL İle Ekonomik Oyun Bilgisayarı Toplama

Şu an o bütçeye yapılacak en mantıklı iş 2.el kırılmış içi oyun dolu bir ps3 almanız olacaktır. O paraya toplanacak kasadan hayır gelmez size söyleyeyim.

600 TL nedir hocam ? 1500+ TL biriktirip gelin. 600 TL ye pc toplasanız crysis2 yi lowda açsanız dahi kasar. Gta IV zaten çok sorunlu bi oyun 600 TL lik bir bilgisayar hiç açmaz belki.
Ben kuzenime 700 tl' ye topladım, Crysis 2' yi full ayarda 1280*1024 çözünürlüğünde oynuyor.

O parçalarla oynarsın. Şu parçalarla oynayamaz mıyım gibi bir soru olmamalı aslında, hangi ayarlarda oynayacağına bağlı. Şu an Vatan'da indirim var, fakat dolar rekor kırdı, işin kötü tarafı o... PSU'yu şununla değiştirmelisin:

VATAN COMPUTER - CORSAIR - VS SER

- - - Güncellendi - - -

Bütçeyi biraz daha arttırabilirsen mükemmel olur aslında. Ekran kartına 200 küsür para kalıyor...

- - - Güncellendi - - -

Ben kuzenime 700 tl' ye topladım, Crysis 2' yi full ayarda 1280*1024 çözünürlüğünde oynuyor.

Hangi parçaları nereden topladığınızı söylerseniz daha güzel olur...

- - - Güncellendi - - -

Herkesin söylediği gibi, o parayla alacağın parçaların hepsi boşa gidecektir. Tabi arkadaşlar ne der bilmem, liphter, omy, Revoland vs. ... Konuya bakarlarsa en kral tavsiyeyi yapacaklardır sana. Benim tavsiyem parayı bekletmen, birikmesini sağlaman. Yok alacağım dersen PSU dışında seçtiğin iki bileşen kullanılabilir düzeyde...

En azından 1200 TL biriktirip, ondan sonra sistem toplayın. 600 TL'ye birşey yapamazsınız açıkçası. Not: Konunun 1 Sene önce açıldığını Mobil'de olduğumdan görmemişim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı