600TL kasa önerisi

Ne zaman 360TL idi bu kasa?:D
Hava akışı iyi diye hatırlıyorum o yüzden paylaşmak istedim bilgilendirme için teşekkür ederim.
1 yıl önce 363 TL idi, rehberim mevcut. Hava akışı çok iyi ancak 621 TL'lik bir ürün değil.

Sinerji'de 60 TL daha ucuz.
Matrexx 50'yi önceden görmüştüm ve onu almayı düşünüyordum ama Cygnus v2 de gözüme hoş göründü sizce bu ikisinden hangisi?

1 yıl önce 363 TL idi, rehberim mevcut. Hava akışı çok iyi ancak 621 TL'lik bir ürün değil.

Bu bütçede en iyi kasalardan biri attığım kasa hem de beyaz gayet şık alternatif olarak siyahıda var.

Matrexx 50'yi önceden görmüştüm ve onu almayı düşünüyordum ama Cygnus V2 de gözüme hoş göründü sizce bu ikisinden hangisi?

Beyazı çok daha şık beyazı alın bence.

MSI MAG Forge 100R :) M biraz kötü ancak R çok güzel hocam.
Ya valla görünüşü hiç güzel gelmiyor bana ya. Şu ön ortasındaki yer ve şekilsizliği. F/p ama kasa alıyoruz ne de olsa güzel görünsün istiyorum gözüme
Bu bütçede en iyi kasalardan biri attığım kasa hem de beyaz gayet şık alternatif olarak siyahıda var.

Beyazı çok daha şık beyazı alın bence.
Beyaz en sevdiğim renk ama diğer ekipmanlarım siyah diye uyumsuz olur gibi :/

Ya vallahi görünüşü hiç güzel gelmiyor bana ya. Şu ön ortasındaki yer ve şekilsizliği. F/P ama kasa alıyoruz ne de olsa güzel görünsün istiyorum gözüme

Beyaz en sevdiğim renk ama diğer ekipmanlarım siyah diye uyumsuz olur gibi :/

Ekipmanların siyah olması kasayı siyah alma şartı gerektirmez kesinlikle beyaz olanı alın uyumsuzluk gibi bir durum olmaz.
Hocam kasa ve PSU için bütçeniz 800TL ise 600'ünü kasaya ayırmak mantıklı olmaz.

Kasa+psu için 800TL bütçem var dememiş zaten 800TL'ye PSU'lu kasa önerebilirsiniz demiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı