600TL klavye önerisi

Efeuyar

Femtopat
Daha fazla  
Genellikle FPS oyunları oynanacak, Redragon Kumara K552 alacaktım fiyatı fazla geldi. Alternatifi var mıdır? Yoksa yine de zorlayıp alınır mı? Düşünceleriniz neler?

Alınmaz o fiyata çok daha iyileri var şimdilik fiyatları ne durumda bakmadan söyleyemem ama.

Hocam kesinlikle alınır Blue Switch olanı bende var bayağı memnunum. Şu ana kadar ilk başta Blue Switch'de başta yay sesi oldu 10 dakika kullandım sonra düzeldi bende red Switch'de olmayacaktır ben alın derim.

Son düzenleme:
Alınmaz o fiyata çok daha iyileri var şimdilik fiyatları ne durumda bakmadan söyleyemem ama.

Hocam kesinlikle alınır Blue Switch olanı bende var bayağı memnunum. Şu ana kadar ilk başta Blue Switch'de başta yay sesi oldu 10 dakika kullandım sonra düzeldi bende red Switch'de olmayacaktır ben alın derim.

Bu RGB mi Rainbow mu? Bir de Blue Switch'le red Switch farkı ne anlatir misiniz?

Bu RGB mi Rainbow mu? Bir de Blue Switch'le red Switch farkı ne anlatir misiniz?

Rainbow maalesef RGB bakılmaz bu fiyata bakılsa da mekanik olmaz membran istesen onda da güzel tavsiyelerim var.

Söylemeyi unuttum tek fark ses ve hissiyat YouTube'da ASMR'leri var isterseniz ses farkını göstereyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar Cherry MX benzer sesleri alırsın ama aynı olmaz tamamen, bunlar pahalı versiyonlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı