600TL kulaklık tavsiyesi

h
Mikrofon çok şart değilse sonra alın. Netliğe ve basa çok önem veriyorsanız HD668B. Kaçışınız yok.
Hocam şöyle diyeyim size. Oyunu yaşatacak bana sesi ile... Hyper X Cloud 2 çok ilgimi çekti nedense...

Önerdiğiniz Razer çok mu iyi sanıyorsunuz? Bilmişlik yapmayın.

Ya tamam kanka en iyi kulaklık bilgisi sende var, en iyisini de sen öneriyorsun, sen ne önerirsen onu alsın. En iyileri stüdyo için üretilen kulaklıklar diğer markalar boşuna kulaklık üretiyor.

Ayrıca teknik özellikler de bir yere kadar gider, gidip denemeden de konuşmanı önermem sana. Hayırlı günler dilerim göz ardı listeme hoş geldin.

Ya tamam kanka en iyi kulaklık bilgisi sende var, en iyisini de sen öneriyorsun, sen ne önerirsen onu alsın. En iyileri stüdyo için üretilen kulaklıklar diğer markalar boşuna kulaklık üretiyor.

Ayrıca teknik özellikler de bir yere kadar gider, gidip denemeden de konuşmanı önermem sana. Hayırlı günler dilerim göz ardı listeme hoş geldin.
12 yaşındasın galiba karşındakinin yaşını bilmeden laubali konuşmalar falan.

Bana geçenlerde benim bir kanka Game Power kulaklık verdi bir yerde atmışlar hurdacı bulmuş oda ondan almış 5-10 TL verip. Her neyse işte, baktım kablosu her 10 20 cm mesafede çatlamış dış siyah plastik mantosu, bende silikon çubuk vardı eriterek hepsini yamaladım. Sonra taktım PC'ye. Biraz ayar falandan sonra ses düzeldi ama ben alışamadım bir türlü benim oyunda uçak savaşı ama dediğim gibi benim basit cep tel kulaklığında daha iyi sesler ama makinelı ama 30 mm toplar. Ama bombalar düşünce, bu kankanın verdiği kulaklıkta o efektler çok cılız sanki uzaktan geliyor sesler ısınamadım açıkçası, beni basit bir düz zeka sananlar var burada, arkadaşlar kişiyi yakından tanımadan küçümseyici olmayın lütfen, ben pragmatik bir insanım, inanın evimde 5-6 adet hurdaya çıkmış o kulaklıklardan var kimi kaliteli kimi eh işte hepsi bozuldu gitti, sonunda dediğim gibi basit düşündüm ya bu ses sorunumu en ekonomik nasıl hallederim diye, markette kasa başında vardı aldım evde taktım, ee? Ne oldu diyeceksiniz değil mi? Aynı ses o büyük kulaklıklardaki gibi stereo ve gayet güzel. O halde neden 10 katı fazla para verip PC kulaklığı alayım? Zaten kulaklarımı patlatmaya niyetim yok. O bahsettiğiniz falan filan oyunlar zamanla kulağınızda hasarlar açar fazla heveslenmeyin aşırı seslere, ha alın paşa gönlünüz istiyorsa, almayın diyen yok zaten saygılar hepinize.
HD668b? Lütfen bilmeden konuşmayalım.
Şimdi baktım özelliklerine, rezalet bir kulaklık.

Allah size akıl fikir versin.

Allah vermiş zaten o nedenle basit bir stereo cep tel kulaklığı aldım gayet de menmunum.

Geri
Yukarı