600TL tws kulaklık önerisi

CaSuS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, kız arkadaşım ile birlikte iki adet tws kulaklık alacağız. Kişi başı bütçemiz 600TL. Asıl amacımız telefon görüşmeleri olacak dolayısıyla kopma sorunu olmayan ve mikrofonu iyi bir kulaklığa ihtiyacımız var. İstediğimiz kulaklık türü direk kulak içine oturan değil Apple'ın airdost tarzı tasarımlı kulaklık istiyoruz.
İki model gözümüze çarptı;
1. Huawei freebuds 3I.
2. OnePlus buds Z
Kız arkadaşım seçimi bana bıraktığı için size sorup fikrinizi almak istiyorum. Huawei hoşumuza gitti fakat su geçirmezlik özelliği yok terleyince veya yağmurlu havada bozulur mu sorusu var aklımda, OnePlus için ise daha önce kullanan var mı çok yorum bulamadım veya siz hangi modelleri önerirsiniz?
Çok teşekkür ederim.

Bunu öneririm, Freebuds 3i’den daha iyi bir model.

AirPods tarzı istiyorsanız:

Amazon.com'dan şunu alırsanız TWS olaral çok iyi bir ses almış olursunuz.

Lypertek Tevi

Dosya Ekleri

• IMG_20210205_224210_328.jpg
    IMG_20210205_224210_328.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 20201123_130058_HDR_Signature.jpg
    20201123_130058_HDR_Signature.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 32
Bunu öneririm, Freebuds 3i’den daha iyi bir model.

AirPods tarzı istiyorsanız:

Teşekkür ederim önerileriniz için , telefon ile görüşme öncelikle olacağı için aktif gürültü önleyici özellikli bir şey almak istiyorum.O nedenle huawei seçmiştim.Realme'nin ürnününede bakacağım.
Amazon.com'dan şunu alırsanız TWS olaral çok iyi bir ses almış olursunuz.

Lypertek Tevi

Teşekkür ederim fakat airpots tarzı bir kulaklık arıyorum direk kulak içine yerleşen değil.Dediğim tarzda öneriniz var mı acaba ?

Teşekkür ederim önerileriniz için, telefon ile görüşme öncelikle olacağı için aktif gürültü önleyici özellikli bir şey almak istiyorum. O nedenle Huawei seçmiştim. Realme'nin ürnününede bakacağım.
Eğer görüşme öncelikli olacak ise Jabra Elite 65T daha uygun olur, mikrofonu temiz ses iletiyor.

Realme Buds Air’de ANC vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Geri
Yukarı