600TL'ye kadar akıllı saat önerisi

Ücretli olarak serviste yaptırabiliyor muyum?
Kendi ürünüm için yorum yapayım, bu tür cihazların içi normal yollarla açılamıyor diye biliyorum. İnternetteki insanlar hep kırarar yapıyor. Doğal olarak su geçirmezlik özelliğini vs. kaybediyor diyorlar. Servis pek uğraşmıyor yani.

Hocam merhaba Bende Bip u Pro almayı düşünüyorum nasıl + sı - si bir yorum yaparmsın tek tereddütde kaldığım nokta Dili İngilizce olması.

Hocam elime geçmedi daha.

Screenshot_2022-08-03-20-57-07-21.jpg

Hocam, ben de siparişi geçtim de. Şimdi bir aklımda soru işareti vardı, onu sordum. Ödeme ekranından ithalat vergisini ödedikten sonra para çıkmaz dime dedim. Gümrük vergisi çıkar dedi, ona anlam veremedim. Zaten 200-300 oraya da verirsen bir artısı kalmıyor bu işin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben de siparişi geçtim de şimdi bir aklımda soru işareti vardı onu sordum Ödeme ekranından ithalat vergisini ödedikten sonra para çıkmaz dime dedim gümrük vergisi çıkar dedi ona anlam veremedim zaten 200-300 orayada verirsen bir artısı kalmıyor bu işin.

Hayır çıkmaz. Öyle bir şey olursa, Amazon seni bilgilendirir. Tüm vergilerin o ithalat depozitosuna dahil.

Müşteri hizmetleri

Doğrudur. İthalat depozitosunu ödedikten sonra gümrükte bir sorun çıkarsa sizden ek ücret istenebilir.

@Cosmopolis Bir ayda yurt dışından kaç ürün aldın?

GÜNCELLEME: Saatim gümrükten geçti. Hiçbir vergi ödemedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı