600TL'ye monitör önerisi

Cytex99

Hectopat
Yer
Londra, İngiltere
Daha fazla  
Evet beyler GTX 780 Ti'lı sistem suya düştü.... Şu anda toplama yapamayacağım çünkü çok önemli bir iş çıktı ve toplama pc ile uğraşamayacağım. Para da bende bol olduğu için bu hafta içinde bizim evin oradaki
Vatan Bilgisayar'dan ASUS ROG TYTAN G50AB alacağım. GTX 690 gani gani yeter bana zaten :D

Neyse konuya dönelim...GTX 690'lı TYTAN G50AB için bir monitör önerebilir misiniz? Bütçe max. 600 TL, 1920x1080p olursa çok iyi olur.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Güncelleme: Daha önce aranızda GTX 690 ekran kartını kullanan var mı? Varsa bana kartın performansı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paşam para bol ise bütçe niye? Takın iki bin liralık bir AOC ;)

Paşam bilgisayara o kadar para veriyoruz ayrıca ev için de biraz bütçe ayırdım o yüzden böyle :D . Ben Klavye, Mouse ve Monitör için 1000 TL ayırdım. 400 Tl'sini Klavye ve Mouse için kullanacağım. Kalanı da monitör için.

AOC E2461Fwh almalısın, kesinlikle.
GTX690 = GTX780

Bunu mu demek istiyorsun?
Aoc 23.6" E2461Fwh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam profesyonel oyuncu değil iseniz E-Spor ile ilgilenmiyorsanız fare+klavyeyi 150 tl'ye halledip daha büyük ve kaliteli bir monitör almak daha doğru olmaz mı?

Hocam profesyonel oyuncu değil iseniz E-Spor ile ilgilenmiyorsanız fare+klavyeyi 150 tl'ye halledip daha büyük ve kaliteli bir monitör almak daha doğru olmaz mı?

Alacakken güzel şeyler almak istiyorum. Ama belki parayı full monitöre harcarım, nasıl olsa G50AB'den mouse ve klavye çıkıyor :)

G50 alacaksanız mutlaka en az G430 kulaklık alın. Xonar ses kartı var sistemde. O da kaliteli 7.1 ses destekleyen bir kulaklık hakediyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı