61 Mbps altyapıda 75 Mbps paket almak mantıklı mı?

arnulfo.kayceon

Decapat
Merhaba, TürkNet internet sağlayıcım ve 35 Mbps paketim var fakat yükseltme yapmak istiyorum. NetSpeed sitesinde altyapımı desteklediği maksimum tahmini hız 61 Mbps gösteriyor. Bunun için 75 Mbps olan paketi alsam 61'ine kadar kullanabilir miyim? Paket yükseltme süreci nasıl oluyor bir de onu öğrenmek istiyorum. İyi forumlar.

Selamlar o yazılar genel olarak en yüksek hızıdır yani maksimum 61 alırsın. Eğer modemin eski değilse sadece nesspeed orada bir tuşa basar ve halolur yani yeniyse sıkıntı çıkarmaz .(Eğer tahaütün yoksa TürkNet'e geç bence)

Selamlar o yazılar genel olarak en yüksek hızıdır yani maksimum 61 alırsın. Eğer modemin eski değilse sadece nesspeed orada bir tuşa basar ve halolur yani yeniyse sıkıntı çıkarmaz .(Eğer tahaütün yoksa TürkNet'e geç bence)

Yok zaten türknetteyim ben sadece alyapımın kaç desteklediğine bakmak için NetSpeed'e girip baktım modemim yeni ASUS AC51 750Mbps'lik 2 ay oldu alalı TürkNet'e geçince almak zorunda kaldım zaten eski modemim 150 Mbps idi.
Bir de şöyle bir şey var ben TürkNet'e girdiğimde internet paket değişikliğine girince bana sadece 75'lik paketi sunuyor 50'lik yok.

Peki sizin bildiğiniz bir yer var mı alyapımın kaç desteklediğini hatta evime kaç verildiğine dair bilgi alabileceğim bir yer. NetSpeed 61 yazıyor TürkNet 50 yazıyor ama ikisi de tahmini ve anlattığım olay 50 seçeneği yok 75 seçeneği var.

Arkadaşlar yanlış bilgi vermeyin. Altyapı sorgulamalarında çıkan maksimum alabilceğiniz hız değeri teorik bir değerdir. Her zaman doğru bilgiyi vermez.
Bize hat değerlerinizi konu altında atarsanız hattınızın maksimum kaç Mbps desteklediğini, stabil şekilde en yüksek kaç Mbps hız alabileceğinizi söyleriz.

Arkadaşlar yanlış bilgi vermeyin. Altyapı sorgulamalarında çıkan maksimum alabilceğiniz hız değeri teorik bir değerdir. Her zaman doğru bilgiyi vermez.
Bize hat değerlerinizi konu altında atarsanız hattınızın maksimum kaç Mbps desteklediğini, stabil şekilde en yüksek kaç Mbps hız alabileceğinizi söyleriz.

Bunu nasıl öğrenebilirm?

Yeni konular

Geri
Yukarı