61 tuşlu RGB mekanik klavye (İngilizce) 460 TL! 82 tuşlu set 410TL!

Piyasaya uzağım ama şöyle klavyelere ilgim vardı alsam mı almasam mı bilemdim, kaçırılmayacak cinsten bir fırsat mı sizce?

Bu klavyeyi ben aldım dostlar. Üst plakası metal. Kasanın kendisi plastik. Kullanılabilir orta seviye bir klavye olarak nitelendirebilirim. Keycapsler değiştirilebilir. Aama switchler lehimli. Hot swapable değil. Bence bu fiyata alınabilir. Ben gelir gelmez ufak bir kağıt bant mod u uyguladım. Sesinde ufak bir tokluk oldu.

RGB si de oldukça güzel görünüyor. Herhangi bir uygulaması yok ama kısayollar ile rgb modu ve parlaklığı ayarlanabiliyor. type c ile bağlantısı var.

Düşünen olursa ufak bir video çekip yayınlayabilirim.

Benim aldığım ürün linktekinin beyaz + red switch kombinasyonu.

Dosya Ekleri

• Image from iOS (5).jpg
    Image from iOS (5).jpg
    179,8 KB · Görüntüleme: 160
  • Image from iOS (4).jpg
    Image from iOS (4).jpg
    161,4 KB · Görüntüleme: 158
  • Image from iOS (1).jpg
    Image from iOS (1).jpg
    138,4 KB · Görüntüleme: 175
  • Image from iOS.jpg
    Image from iOS.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 163
Son düzenleme:
Sizce kaç tuşlu alınmalı? Red mi almalıyım brown mı?
Size bağlı o biraz. Örneğin yazılım geliştiriyorsan, lol gibi f kısayollarının veya farklı oyunlarda yön tuşlarının kullanıldığı oyunlar oynuyorsan 82 tuşluyu öneririm. Onun haricinde 61 tuşlu oldukça küçük ve şirin. Çok az yer kaplıyor at çantana istediğin yere götür :)

Switch konusunda ise brown red e göre biraz daha sessiz. Ben olsam tekrar brown alırdım sanırım. Ama ikisi aslında farklı yapıda switchler. İnternette karşılaştırma videoları var. Onları izleyerek karar verebilirsin.

Son düzenleme:
Size bağlı o biraz. Örneğin yazılım geliştiriyorsan, lol gibi f kısayollarının veya farklı oyunlarda yön tuşlarının kullanıldığı oyunlar oynuyorsan 82 tuşluyu öneririm. Onun haricinde 61 tuşlu oldukça küçük ve şirin. Çok az yer kaplıyor at çantana istediğin yere götür :)

Switch konusunda ise brown red e göre biraz daha sessiz. Ben olsam tekrar brown alırdım sanırım. Ama ikisi aslında farklı yapıda switchler. İnternette karşılaştırma videoları var. Onları izleyerek karar verebilirsin.
Normalde mavi switch tercihim değil, Red almayı düşüyordum ama %60 çok küçük gelir diğer mecbur 82 tuş blue switch aldım.

Geri
Yukarı