61 tuşlu RGB mekanik klavye (İngilizce) 460 TL! 82 tuşlu set 410TL!

Switchleri ne olduğu belli değil, 3 ay sonra switchlerde sıkıntı yaşarsınız.

Switchleri ne olduğu belli değil, 3 ay sonra switchlerde sıkıntı yaşarsınız.

Switchler belli. LC mekanik switchler kullanılıyor genelde. Bir oncekı modelinin detaylı incelemesinde anlatılmış. Gateron switchlerin klonu olarak bahsedilmiş. Ek olarak bu markanın klavyelerinde switch ile alakalı sorun yaşayanlara denk gelmedim.

Bu switchleri cooler master markası da bazı klavyelerinde kulalnılıyor örneğin Cooler Master CK352 modelinde.

Switch'ler belli. LC mekanik Switch'ler kullanılıyor genelde. Bir oncekı modelinin detaylı incelemesinde anlatılmış. Gateron Switch'lerin klonu olarak bahsedilmiş. Ek olarak bu markanın klavyelerinde Switch ile alakalı sorun yaşayanlara denk gelmedim.

Bu Switch'leri Cooler Master markası da bazı klavyelerinde kulalnılıyor örneğin Cooler Master CK352 modelinde.

Bilmiyorum lc Switch'ler iyi midir, kullanmak lazım.

Normalde mavi Switch tercihim değil, red almayı düşüyordum ama %60 çok küçük gelir diğer mecbur 82 tuş Blue Switch aldım.

Hocam 82 tuşlunun yani setin red switchide var fakat mavi değil beyaz renkte.

Nasıl ya ben mi göremedim zaten baktığım Beyaz mavi switchti?
Kablolu Oyun klavyesi Fare kombo, 3'ü 1 arada set, Beyaz LED Arkadan Aydınlatmalı Kırmızı Anahtar 82-tuşlu Kompakt Mekanik Klavye, 12000DPI Hafif Oyun USB Faresi, 26 RGB Arkadan Aydınlatmalı+Mouse Pad Kablolu Oyun klavyesi Fare kombo, 3'ü 1 arada set, Beyaz LED Arkadan Aydınlatmalı Kırmızı Anahtar 82-tuşlu Kompakt Mekanik Klavye, 12000DPI Hafif Oyun USB Faresi, 26 RGB Arkadan Aydınlatmalı+Mouse Pad : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Hocam mavi switch olan açık mavi beyaza yakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı