61 tuşlu RGB mekanik klavye (İngilizce) 460 TL! 82 tuşlu set 410TL!

Hocam merhaba, uzun süredir bu klavye listemde ama içimde bir kuşku var. Yorumlarını okuduğumda bazı kişiler sadece laptoplar için olduğunu söylemiş. Satıcıya bunun hakkında yazdığımda kasalarda da çalışabildiğini söylemişti ve resim de atmıştı ama içimde hâlâ bir kuşku var. Beni aydınlatabilir misiniz? @Unprocurabl3

Hocam merhaba, uzun süredir bu klavye listemde ama içimde bir kuşku var. Yorumlarını okuduğumda bazı kişiler sadece laptoplar için olduğunu söylemiş. Satıcıya bunun hakkında yazdığımda kasalarda da çalışabildiğini söylemişti ve resim de atmıştı ama içimde hâlâ bir kuşku var. Beni aydınlatabilir misiniz? @Unprocurabl3
Merhaba, ben masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Sonuçta kablolu bir klavye. Kablosuz olsa bluetooth sorunu vs dıye yorumlayacağım. Bu şekilde yorum yapılması saçma geldi :)

Merhaba, ben masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Sonuçta kablolu bir klavye. Kablosuz olsa Bluetooth sorunu vs diye yorumlayacağım. Bu şekilde yorum yapılması saçma geldi :)

Çok teşekkürler hocam. Ben de anlam verememiştim o yorumlara, içim bir garip olmuştu. Aydınlattığınız için teşekkürler, ben de en kısa zamanda almayı planlıyorum klavyeyi. Dediğiniz gibi bir tanıtım videosu tarzında bir şey yapabilirseniz çok iyi olur.

hocam bi bakarmısınız hangisini almalıyım sizce ?

markaları farklı ben magic refiner olanı tercih ederdim. en azından incelemelerine, kullandıgı switch markasına vs ulaşabiliyorsunuz.

Hocam klavye için toplamda ne kadar ödediniz ?
1660690269093.png

yaklaşık 450 tl civarına geldi.

Geri
Yukarı