62 Mbps altyapıda ISS önerisi

Makaleler
1
Yer
İzmit/Kartepe
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
⭐Asus Z690P ⭐İntel İ7 12900K ⭐CORSAIR 32GB (4x8GB) RGB Pro ⭐MSI MPG A850GF 850W +80 Gold ⭐PF360 ⭐Samsung 250GB 960 EVO/ ⭐Sandisk Plus 1 TB /⭐1 TB 7200 RPM ⭐Asus Rog Strix RTX 3080 ⭐ Phanteks P500A RGB ⭐ Asus VG248QE 24” 144hz 1ms ⭐Asus VG259QM 280hz
Meslek
Aşcı
Selam dostlar hayırlı ramazanlar, yaklaşık 1 senedir Millenicom kullanıyorum. Son 1 haftadır sürekli internetim kopuyor artık gına geldi. Eve gelen ekipler sende sorun yok problem TTNET'de dedi fakat kaç gündür düzelmedi. Altyapım internet sitesinde gözüken 62 Mbps fakat evin dışarısındaki kutuya gelen hız 71 Mbps. SNR değerlerim falan çok iyi durumda. Önerebileceğiniz ISS'ler nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

Ben TurkNET e birkaç ay önce geçiş yaptım 75Mbps gayet memnunum
Bölge neresi? Türknet en fazla 35 verebiliriz diyor fakat sitedeki kutudan ölçüm yapıldığında 71 mbps ye kadar hız alabiliyorum.

Sizin dediğiniz 35 paketin ismi olabilir. Onunla karıştırıyor olabilirsiniz. Aylık 85 TL'ye 35 Mbps'ye kadar veriyorlar. 10 TL farkla 100 Mbps'e kadar altyapınız ne kadar destekliyorsa veriyorlar.
Sitedeki kutudan ölçüm yapıldı 71 geliyor. Evdeki dsl kablosundan ölçtük 62 de oradan geliyor. Türkcell düşünüyordum ben müşteri hizmetlerinden dolayı. Türknet de bir problem olduğunda ulaşım nasil oluyor?

Sitedeki kutudan ölçüm yapıldı 71 geliyor. Evdeki dsl kablosundan ölçtük 62 de oradan geliyor. Türkcell düşünüyordum ben müşteri hizmetlerinden dolayı. Türknet de bir problem olduğunda ulaşım nasil oluyor?
Türk Telekom altyapısında hepsi aynı hizmeti veriyor. Turkcell gibi firmaya 2 yıl kazık bağlayıp yüksek fiyat ödemektense Turknet, Netspeed, Comnet gibi firmalara yönelin. Türk Telekom altyapısı olduğu için hepsinin vereceği hizmetler benzerdir. Arıza durumunda hepsi TT ekiplerine iletir. Onlar arızayı giderir. Bu yüzden gereksiz yere fazla miktarlar ödemenizi istemem.

Türk Telekom altyapısında hepsi aynı hizmeti veriyor. Turkcell gibi firmaya 2 yıl kazık bağlayıp yüksek fiyat ödemektense Turknet, Netspeed, Comnet gibi firmalara yönelin. Türk Telekom altyapısı olduğu için hepsinin vereceği hizmetler benzerdir. Arıza durumunda hepsi TT ekiplerine iletir. Onlar arızayı giderir. Bu yüzden gereksiz yere fazla miktarlar ödemenizi istemem.
1 yıl ve üzeri taahhüt olduğu zaman istenildiği zaman çıkılabiliyormuş bu konu hakkında bilginiz var mı?

Geri
Yukarı