6250TL'ye oyuncu laptop tavsiyesi

Yer
Antalya
Daha fazla  
6250TL sınırlı oyuncu laptop alacağım sizlerinde tavsiyelerini almak istiyorum. Şu anda Abra A5 13.4 düşünmekteyim tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes masaüstü topla demiş arkadaşta biliyordur herhalde masaüstünün daha performanslı olacağını demek ki dizüstüne ihtiyacı var. Ben bunu öneriyorum. Linux işletim sistemi ile geliyormuş onu satıcı ile iletişime geçip Freedos olarak göndermesini isteyebilirsiniz. Bayramda alsaydınız 6300 TL'ye GTX 1060 6 GB'lı laptop vardı. 8000 TL'den düşmüştü indirime ama yapacak bir şey yok. Dediğim laptop 16 GB RAM içeriyor zaten.

Herkes masaüstü topla demiş arkadaşta biliyordur herhalde masaüstünün daha performanslı olacağını demek ki dizüstüne ihtiyacı var. Ben bunu öneriyorum. Linux işletim sistemi ile geliyormuş onu satıcı ile iletişime geçip Freedos olarak göndermesini isteyebilirsiniz. Bayramda alsaydınız 6300 TL'ye GTX 1060 6 GB'lı laptop vardı. 8000 TL'den düşmüştü indirime ama yapacak bir şey yok. Dediğim laptop 16 GB RAM içeriyor zaten.
şu an 5.800 TL

Ben Monster abra a5 13.4 düşünüyorum.Acer ile karşılaştırıldığı zaman evet 16gb ram fazlalılığı olabilir fakat işlemci,ram mhz,128gb extra sdd,hdd prm hızı ve en önemlisi teknik yardım bakımından daha avantajlı olduğunu düşünüyorum.
Mini sistem yapabilirsin.
Yurt dışı olacağı için fazla yük etmek istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı