6300 TL sistem önerisi

Bütçe
6300

elçii

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben toplam 6300 TL gibi bir bütçe ile bir hazır kasa önerisi istiyorum ben ekran kartını GTX 1660 ya da GTX 1650 gibi düşündüm. İşlemciye gelirsek Intel Core i5 10400F dedim ama bilemedim. Kriterlerim çok değil 480 GB SSD'nin benim için yeterli olacağını düşünüyorum 8 GB RAM alacağım bana yetmezse ileride 4 GB RAM daha eklerim diyorum. Monitörüm var.

Son düzenleyen: Moderatör:

1619109105663.png

Görseldeki gibi yapın. GameGaraj logosunun oradakilerin hepsine seçili ürün yok de. İyi sistemdir. @RPM

Eki Görüntüle 987595

Görseldeki gibi yapın. GameGaraj logosunun oradakilerin hepsine seçili ürün yok de. İyi sistemdir. @RPM
Efendim sizin attığınız siztemi gözüm tuttu sanırım onu alacağım gerçekten gayet iyi teşekkürler.

Hocam bu bütçeyle düz GTX 1650 almayın derim. GTX 1650 giriş seviyesi bir kart, ileride elinizde kalabilir. 1650S sistemleri araştırın bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu bütçeyle düz GTX 1650 almayın derim. GTX 1650 giriş seviyesi bir kart, ileride elinizde kalabilir. 1650S sistemleri araştırın bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arada yüksek fark var. Mesela attığım sistemde Super yapınca 1.900 TL fark çıkıyor.

Geri
Yukarı