64 GB Flash 32 GB Oldu

29 GB olarak gözüküyor hocam.
Bu konuma bakabilir misiniz hocam?
FAT32'de 4GB'de sınırda kalır 32GB'de değil.
FAT32 dosya sistemine sahip bir depolama biriminin maksimum kapasitesi 32 GB, tek parça halinde bulundurabileceği dosya büyüklüğü 4 GB'tır.

Eki Görüntüle 971232
Bu kısıma girip ekran görüntüsü atma şansınız var mı?
Adsız.png

Silicon Power Formatter ile format atmayı dene. Genelde işe yarıyor. Tek kusuru donanım kimliğine kendi ismini verebiliyor.

Silicon Power Formatter ile format atmayı dene. Genelde işe yarıyor. Tek kusuru donanım kimliğine kendi ismini verebiliyor.

Hocam program başta "Device not found." hatası verdi.
Bu konuma bakabilir misiniz hocam?
Hocam bu da olmadı. :(

Hocam program başta "Device not found." hatası verdi.
Program eski ondan kaynaklı olabilir. Aynı sorunu bu programla çözmüştüm. Sosyalde çözenler de oldu. Bir bakayım program çalışırsa geri dönerim.

Sorunun kaynağı daha önce kullanmış olduğun programın vs. belleği 32 GB olarak flaşlaması.
Windows ortamında bellek 32 olarak göründüğü için tamamını formatlayamıyor.

Aomei gibi partition yazılımlarını deneyebilirsin ancak onlar da muhtemelen belleği 32 GB olarak görecektir.

Program eski ondan kaynaklı olabilir. Aynı sorunu bu programla çözmüştüm. Sosyalde çözenler de oldu. Bir bakayım program çalışırsa geri dönerim.

Sorunun kaynağı daha önce kullanmış olduğun programın vs. belleği 32 GB olarak flaşlaması.
Windows ortamında bellek 32 olarak göründüğü için tamamını formatlayamıyor.

Aomei gibi partition yazılımlarını deneyebilirsin ancak onlar da muhtemelen belleği 32 GB olarak görecektir.
MP Tools ile oradaki sayılara göre yapmıştım aslında hocam. Yanlış bir işlem olabilir mi diye şüphelendim ben de. Sahte 64 GB olsaydı ChipGenius'ta 32 GB yazardı diye düşünüyorum. Sanırım bu işin sonu bu olacak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı