64 GB Flash Bellek Önerisi

Yuny

Hectopat
Makaleler
2
Yaklaşık 60 TL bütçem var, benim için anahtarlık takılabilir olması önemli. Önerilenizi bekliyorum.

Bu diskin 16GB olan modelini kullanıyorum. Ayrıca 3.0 modelini kullandım 7 sene. Bu model çok hafif, pratik ve küçük tıpkı bir mouse USB alıcısı kadar. Ürünün koruma kapağı yok ama üzerindeki boya metali oksitlenmeye karşı koruyor. Yalnız toz ve kire karşı koruması yok. Bulunduğu ortamın temiz olması gerekli. Genellikle küçük USB diskler tercih edilmiyor ama ben pratik ve hafif şeyleri seviyorum. Anahtarlık yeri de var. Fiyatı $ kuruyla alındığı için biraz pahalı malesef eskiden çok daha ucuzdu.
Adsız.jpg

Fazla küçük gözüküyor ama düşüneceğim.
Bu diskin 16GB olan modelini kullanıyorum. Ayrıca 3.0 modelini kullandım 7 sene. Bu model çok hafif, pratik ve küçük tıpkı bir mouse USB alıcısı kadar. Ürünün koruma kapağı yok ama üzerindeki boya metali oksitlenmeye karşı koruyor. Yalnız toz ve kire karşı koruması yok. Bulunduğu ortamın temiz olması gerekli. Genellikle küçük USB diskler tercih edilmiyor ama ben pratik ve hafif şeyleri seviyorum. Anahtarlık yeri de var. Fiyatı $ kuruyla alındığı için biraz pahalı malesef eskiden çok daha ucuzdu.Eki Görüntüle 436004

2. attığınız güzel ama 3.0 olanı da var, metal olduğu için ısınma yapar mı? SanDisk Ultra Flair 64GB USB 3.0 Metal USB Bellek Fiyatı

USB disklerin hepsi ısınma yapar. Isınma yok sandığınız disklerin çipi ısınır ama çip içinde olduğu için farketmeyebilirsiniz. Odamda çok fazla eşya olduğu için, ve laptopu taşırken USB diskin kapı kenarına takılıp kırılma riski olduğu için küçük tercih ederim her zaman. Bana göre bir şey ne kadar; hafif, küçük ve kullanışlıysa o kadar iyidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı