Çözüldü 64 GB'lık bellekte 500 GB'lık dosya

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wexies200

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben birkaç ay önce 64 GB'lık flash bellek aldım. Aile fotoğraflarını ve internetten indirdiğim resim ve dosyaları yedeklemek ve bilgisayara format atmak için. Dün açayım dedim flash belleği, eski dosyalara bakmak için. Açtım ve karşıma maximum 1 GB olacak dosya 500 GB olarak karşıma çıktı.
Ben bu dosyayı silmeye çalıştım, silme işlemi %30 civarlarında iken katlanarak artmaya başladı en son %80 seviyesinde 1 TB'a yakın oldu dosya.

1659876211104.png

1659876271148.png

En son 0 öge varken 650 GB dosya siliyordu. En sonunda sildi ve tekrar baktığımda gene 500GB'lık dosya duruyor. Flash'ın kendisine bakıyorum.

1659876364324.png

Böyle gözüküyor.

Bu problem karşısında ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben birkaç ay önce 64 GB'lık flash bellek aldım. Aile fotoğraflarını ve internetten indirdiğim resim ve dosyaları yedeklemek ve bilgisayara format atmak için. Dün açayım dedim flash belleği, eski dosyalara bakmak için. Açtım ve karşıma maximum 1 GB olacak dosya 500 GB olarak karşıma çıktı.
Ben bu dosyayı silmeye çalıştım, silme işlemi %30 civarlarında iken katlanarak artmaya başladı en son %80 seviyesinde 1 TB'a yakın oldu dosya.

Eki Görüntüle 1477493

Eki Görüntüle 1477494

En son 0 öge varken 650 GB dosya siliyordu. En sonunda sildi ve tekrar baktığımda gene 500GB'lık dosya duruyor. Flash'ın kendisine bakıyorum.

Eki Görüntüle 1477497

Böyle gözüküyor.

Disk geç yükleniyor olabilir.

Disk geç yükleniyor olabilir.

Yanlış anladınız galiba hocam konuyu?

Eki Görüntüle 1477493

Eki Görüntüle 1477494

Eki Görüntüle 1477497

Böyle gözüküyor.

İçindekiler önemli değilse eğer diski biçimlendirin bence.

Ya satın almış olduğunuz USB bellek sahte ya da bilgisayar Kubbe'den daha iyi korunamamış demek ki.
İndirdiğim her dosyayı tarattım. USB Bellek nasıl sahte olabilir onu anlamadım.

Yanlış anladınız galiba hocam konuyu?

İçindekiler önemli değilse eğer diski biçimlendirin bence.
İçindekileri bilgisayara attım ama biçimlendirme olayını bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı