64 Mbps ile ortalama kaç MB alabilirim?

Kablosuz bağlantının ISS ile alakası yok. Kullandığın modem ve cihazın Wi-Fi kartına bağlı. Veri çalınması ile ilgili TurkNet açıklama yaptı zaten.

Evet modem bayağı eski, ama TTNET de indirme hızı 2, 3 MB oluyordu ve telefonlarda yutupda gezerken donma çok nadir oluyordu(bu bahsettiğim hız da TTNET taahhütün son ayları, daha önceleri bayağı kötüydü, bahsetmek istediğim "olunca oluyor").

Şimdi TurkNet ile indirme hızı 100 KB ila 8 MB arası oluyor(test etmek için GeForce NOW programını indirmeyi denedim, kablosuz 1 ila 8 MB arası falan).

İnsanların kafası karışmasın bu bahsettiklerim kablosuz için, TurkNet'de kablolu 61 Mbps ile 7 ila 8 arası indirme hızı alıyorum kusursuz bir şekilde.

Ben veri çalınması hakkında yapılan açıklamayı bulamadım bana link atabilir misiniz?

Evet modem bayağı eski, ama TTNET de indirme hızı 2, 3 MB oluyordu ve telefonlarda yutupda gezerken donma çok nadir oluyordu(bu bahsettiğim hız da TTNET taahhütün son ayları, daha önceleri bayağı kötüydü, bahsetmek istediğim "olunca oluyor").

Şimdi TurkNet ile indirme hızı 100 KB ila 8 MB arası oluyor(test etmek için GeForce NOW programını indirmeyi denedim, kablosuz 1 ila 8 MB arası falan).

İnsanların kafası karışmasın bu bahsettiklerim kablosuz için, TurkNet'de kablolu 61 Mbps ile 7 ila 8 arası indirme hızı alıyorum kusursuz bir şekilde.

Ben veri çalınması hakkında yapılan açıklamayı bulamadım bana link atabilir misiniz?
SMS ile bilgilendirdi TurkNet. Digitürk ile hiçbir anlaşması olmadığını ve kişisel bilgilerin 3. taraf kişilerle paylaşılmadığına dair.

SMS ile bilgilendirdi TurkNet. Digitürk ile hiçbir anlaşması olmadığını ve kişisel bilgilerin 3. taraf kişilerle paylaşılmadığına dair.

:D kendilerini savunma yöntemi çok ilginçmiş. Ben hayata daha 6 ay önce atıldım, abone olduğum tek yer TurkNet, beni Digitürk nereden bulmuş çok merak ediyorum.
Sebebi bariz belli TurkNet çatısı altında hırsızlık yapan çalışanları var, TurkNet onları bilmiyor. Burada yapmaları gereken şey kendi işçilerini gözlemlemesi.

Kablolu internenette çok sorun yaşamazsın, ancak kablosuz internetleri çok sağlıklı değil. Müşteri hizmetleri ile konuşunca "kablosuz internet hızı için bir şey yapamayız, kablosuz hızınız sizin kullandığınız cihaza bağlı" gibi bir açıklama yapıyor(14 bin TL'ye laptop aldım slayer 7 3060 onda bile kötü oluyor).
TTNET de kablolu da, kablosuz da çok kötüydü, ama TurkNet biraz daha kötü oluyor kablosuz kısımda.

Şunu söylemeliyim ki TurkNet'de veri sızdırma şikayetleri çok var, bilgilerin çalınma ihtimali orta derecede yüksek, haberin olsun(o mağdurlardan biri benim).
Böyle bir ihtimal mi var? Ve nasıl sızdı bu veriler? Ne denli sızdı?

Hız yükseldikçe bağlantı kalitesi düşüyor. Servisle değil altyapı ile alakalı. Benim de altyapım 77 hız destekliyordu maks fakat sürekli kopmalar oluyordu. Heralde 65'e kilitlediler sürekli sorun yaşadığım için. Şuan bir sorunum yok.
Ikimiz de ayni seyi soyluyoruz. Tek care hizi dusurmek. Yoksa firmanin altyapi ile ilgili zaten bir yatirim olamaz. Hersey telekom'da bitiyor.

Böyle bir ihtimal mi var? Ve nasıl sızdı bu veriler? Ne denli sızdı?

İhtimal var, herkesin başına gelmiyor ama başına gelir mi gelir. Şikayetvar sitesinde TurkNet şikayetlerine bakabilirsin. T.C., annenin kızlık soyadı, adres bilgilerini, otomatik fatura yatırmayı yapmak istersen de kart bilgilerini istiyorlar(ben kart bilgisi hiç vermedim, kendim hallettim). Geçeceksen eğer okumadan hiçbir şey imzalama.

Geri
Yukarı