65-70 bin TL arası laptop önerisi

Tertemiz cihaz hocam alın geçin.
Şununla karşılaştırsanız hangisi derdiniz?

MSI Stealth GS77 12UHS-244TR Intel Core i7 12700H 32GB 2TB SSD RTX3080Ti Windows 11 Home 17.3" QHD 240Hz Taşınabilir Bilgisayar

Bu hiç fena değilmiş. Sanırım RAM 32'ye çıkarılsa gayet güzel bir makine olur. Canlı destekten sordum acaba doğrudan 32 satarlar mı diye. Kendiniz alıp takabilirsiniz diyor. 8x8 olduğu için onları çıkarıp iki tane 16 takmak gerekecek.

Çoğunlukla iş için kullanacağım ama oyun oynamak istediğimde de sorun çıkarmasın. Aslında işimi Mac'te yapıyordum oyunu laptopta oynuyordum. Şimdi ikisini de sattım. Gelen parayla tek iyi bir laptop almak istiyorum.

Özellikleri çok güzel ama bu fiyata aslında 2K bir monitör koyabilirlermiş sanki.

Kankam iş +oyun için ortalama bir MSI, Monster, vb. bir oyun bilgisayarı çok yeterli. Kalanı kenara koyarsın.

Son düzenleme:
Şununla karşılaştırsanız hangisi derdiniz?

MSI Stealth GS77 12UHS-244TR Intel Core i7 12700H 32 GB 2TB SSD RTX3080 Ti Windows 11 Home 17.3" QHD 240Hz Taşınabilir bilgisayar.

Stealth daha çok incelik odaklı model, soğutması raidera göre daha zayıf ve 105w GPU'su var alınmaz.

Kankam iş +oyun için ortalama bir MSI, Monster, vb. bir oyun bilgisayarı çok yeterli. Kalanı kenara koyarsın.

Aslında doğru. Ancak, arkadaş da haklı. İleride sorun yaşamak istemiyor. Çıkacak oyunlar yüksek donanım isteyen oyunlar olacak. Şimdiden bile donanım olarak iyinin üstünde cihaza sahip olmak gerekli. Bu konuda @messinicocugu hocam iyi yardımcı olacaktır.

Bu alınabilir:
Alternatif:

Kankam Cyberpunk mı oynayacaksın ne oynayacaksın da 70 bin lira verirsin bir laptopa? Amacına göre önerelim.

Oyun diyor işte hocam, oynayacaklarından size ne. Yorum kasmaya mı çalışıyorsunuz? Minecraft da oynarım dese 5 bin liralık laptop mu önereceksiniz?

Geri
Yukarı