%65 klavye önerisi

Harikayimmm

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hem yazılımla hem de oyunlarla ilgili birisiyim ancak çok büyük klavyelerden de çok hoşlanmıyorum. O yüzden %65 bir klavye almaya karar verdim aklımdakileri buraya yazayım, sizin de önerilerinizi de almak istiyorum.
1)HyperX Alloy Origins 65: Bu klavyeyi açıkçası beğenmekteyim baya ancak 1700 TL'yi hak edicek mi emin değilim ayrıca red mi yoksa aqua mı seçmeliyim sizce ? Hem hard-core FPS oynamaktayım ama bir yandan da kod yazarken sıkıntı çıkarmasından korkmaktayım.
2)Anne Pro 2
3)Dierya DK61

Arkadaşlar hem yazılımla hem de oyunlarla ilgili birisiyim ancak çok büyük klavyelerden de çok hoşlanmıyorum. O yüzden %65 bir klavye almaya karar verdim aklımdakileri buraya yazayım, sizin de önerilerinizi de almak istiyorum.
1)HyperX alloy Origins 65: Bu klavyeyi açıkçası beğenmekteyim bayağı ancak 1700 TL'yi hak edecek mi emin değilim ayrıca Redmi yoksa Aqua mı seçmeliyim sizce? Hem hard-Core FPS oynamaktayım ama bir yandan da kod yazarken sıkıntı çıkarmasından korkmaktayım.
2)Anne Pro 2
3)dierya DK6.

Bana göre HyperX Alloy Origins 65 ile dierya DK61 birbirine benziyor ama Anne Pro 2 beyaz ve daha hoş. Oyun için falan da gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre HyperX Alloy Origins 65 ile dierya DK61 birbirine benziyor ama Anne Pro 2 beyaz ve daha hoş. Oyun için falan da gayet iyi.
Ya dierya aslında gözüme çarpmıştı baya ama yön tuşları olmaması kod yazarken beni baya yavaşlatma ihtimali olabileceğini düşündüm sonrasında. Yazmayı unutmuşum bunu kusura bakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı