650-700 bin TL arası jip araba önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Pulse Radeon RX 5700 XT,
AMD Ryzen 5 2600,
Adata XPGSX8200 Pro 512 GB,
Corsair Vengeance 2x8 GB 3200 MHz
Msi A520M-A PRO
Razer Blackshark V2 X
Meslek
Öğrenci
5 kişilik aile için ferah jip tarzı araba istiyoruz. Otomatik vites olursa iyi olur, renk fark etmez. Bu fiyata "en iyi" araba ne olabilir? İstediğimiz araba örneği:

Dosya Ekleri

• dacia-JD1-Yeni_Duster.jpg
    dacia-JD1-Yeni_Duster.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır araç bulabileceğinizi de sanmıyorum yok çünkü

Attığım resimdeki örnek Dacia Yeni Duster sıfır başlangıç fiyatı ₺728.000 bu civarlarda 0 sıfır araba yokmu

Attığım resimdeki örnek Dacia Yeni Duster sıfır başlangıç fiyatı ₺728.000 bu civarlarda 0 sıfır araba yokmu
Mesele parasını verip almak değil ki, bayiler stok yapıyor ve o fiyatlara satmıyor. Volkswagen'in kendi sitesinde 800.000 TL olan son model Polo, sarı sitede 1.300.000 TL.

Yeni Araç Al Model Seçici - Dacia ben buradan fiyata baktım almayı düşündüğümüz aracı fakat sizin ne demek istediğinizi anlamadım.
Sıfır araç alamıyorsun maalesef buradan bakıyorsun fakat vermiyorlar arabayı. Bir galeriden almak istersen de örneğin almak istediğin araca 728.000 TL diyorsun fakat bu fiyata vermiyorlar, belki 50.000 belki 100.000 TL hava parası veriyorsun.

Mesele parasını verip almak değil ki, bayiler stok yapıyor ve o fiyatlara satmıyor. Volkswagen'in kendi sitesinde 800.000 TL olan son model polo, sarı sitede 1.300.000 TL.

Sıfır araç alamıyorsun maalesef buradan bakıyorsun fakat vermiyorlar arabayı. Bir galeriden almak istersen de örneğin almak istediğin araca 728.000 TL diyorsun fakat bu fiyata vermiyorlar, belki 50.000 belki 100.000 TL hava parası veriyorsun.

Peki ben bu Dacia'yı nereden alabilirim almak istersem ne kadara gelir.

Peki ben bu Dacia'yı nereden alabilirim almak istersem ne kadara gelir.
Yine de Dacia'nın kendi sitesinden başvurun fakat muhtemelen çok ileriye bir tarih verilebilir ya da araç yok denilecektir.

Almak isterseniz sarı siteden ikinci ellere bakabilirsiniz ya da az KM'li sıfıra yakın araçlar var onlara bakabilirsiniz ama size normalinden pahalıya satarlar. O da herkese öyle merak etmeyin.

Geri
Yukarı