650-700 TL Kulaklık Önerisi

Yszuf

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Marsilya
Daha fazla  
Meslek
Kaptan
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere forumda yüzlerce hatta binlerce konu açıldı. Herkes farklı aynadan bakıyor ve sizden yardımınızı istiyorum. Araştırmam sonucu:

-Arctis 5
-Corsair Void Pro RGB Wireless
-Hyperx Cloud 2
-Hyperx Cloud Alpha
-Hyperx Cloud Core

Kulaklıklarını buldum. Çoğunlukla FPS oyunlarında ses kasmak için ve YouTube'ye video atmak için kulaklık arıyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

(Bu arada sormak istiyorum bu Hyperx ürünlerinden hangisi daha iyidir?
Anakartım MSI Z270 SLI Plus)

Bütçeni artırabilirsen ROG Delta Core öneririm. Normalde Game Ekstra da 600 lira civarlarında bir fiyata sahipti. Fakat stok yok şu an o mağazada.

Hyperx Cloud modellerinin kıyaslamasını Youtube sitesinde bulabilirsin. İki model hakkında da bilgilendirme yapılıyor. Tavsiyem iki modelden birini alman.

Alpha Cloud 2 den daha iyi bir kulaklık. 7.1 sistemi sadece pazarlama için var. Cloud 2 nin Alphaya yakın bir seçim olması ses kartı. Anakartınızın ses kartına bakma fırsatım yok ancak 270 bir anakartın fena olmayan bir karta sahip olacağını düşünüyorum. Alpha öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı