650 bin TL araba önerisi

Hız sınırı da bineklere göre düşük. Kamyonet olarak geçtiğı için 1. köprüden geçemez gibi dezavantajları var. Üstüne de her yıl muayene. Bir de ticari olduğu için vergi meselesi vardı onu tam bilmiyorum.

Saatte 190 km hızı geçecekse...
Evet böyle dezavantajları da var fakat yaklaşık 500.000 TL fark var. Karar konu sahibinin ben sadece öneride bulundum.

Saatte 190 km hızı geçecekse...
Evet böyle dezavantajları da var fakat yaklaşık 500.000 TL fark var. Karar konu sahibinin ben sadece öneride bulundum.
Trafik kurallarına göre hız sınırından bahsediyorum. Minivan'lar için hız sınırı şehirlerarası çift yönlü yollarda 80, bölünmüş yollarda 85, otobanlarda 95. Bineklerde 90-110-120.

Trafik kurallarına göre hız sınırından bahsediyorum. Minivan'lar için hız sınırı şehirlerarası çift yönlü yollarda 80, bölünmüş yollarda 85, otobanlarda 95. bineklerde 90-110-120.

Dediğim gibi sadece öneri için bu konu. Konu sahibi bu dediklerimizi değerlendirip kendisi karar verebilir.

Trafik kurallarına göre hız sınırından bahsediyorum. Minivan'lar için hız sınırı şehirlerarası çift yönlü yollarda 80, bölünmüş yollarda 85, otobanlarda 95. Bineklerde 90-110-120.
Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz.
Caddy, Doblo vb. gibi araçlar ruhsatta kamyonet yazsa da panelvan/N1 sınıf olarak geçer (kapalı kasa olmayan ve hususi yazan ruhsatlar) ve bölünmüş yollarda 100, otobanlarda 110 hız sınırı vardır. İlgili Karayolları maddesini atabilirim.

Geri
Yukarı