650 Euro'ya sistem tavsiyesi

djpckurdu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi. Almanya yolu gözüktü artık ayın 16'sında gidiyorum inşallah. Almanya'ya giderken de buraya göre ucuzsa bir pc düzeyim dedim. @Recep Baltaş abi mecburen ordaki marketlerden düzücez ve eniştem bana bir site verdi burdan düzelim dedi.(Warehouse 2 | PC Hardware & More) Recep abi seninde Almanca hocalığı yaptığını duydum hem Almanca bilgin hemde bilgisayar bilginle senin bu işi halledebileciğini zannediyorum. 650 euroyu geçmeyecek şekilde bu siteden veya bildiğin başka bir siteden bana sistem tavsiyesi yaparsan çok sevinirim. Bir de bir konu daha var diyelim ki pc düzdük, onu Türkiye'ye nasıl getireceğim? Yani herhangi bir takılma olur mu kaba bir alet olduğundan dolayı? Eniştem uçakla getiremeseler bile biz buradan kargoyla yollarız dedi. Eğer uçakla getirirsek ekstradan bir vergi öder miyiz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş 650 euro 2000tl yapıyor o siteden toplayınca sadece ekran kartı alsan 450 euro kalıyor gitmeden önce vatan'dan al 2000tl yani 650 euro istersen simdi vatan'dan sana bir sistem toplarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı