650 TL 75 Hz monitör önerisi

Böyle bir şey var ama rezalet.
Sakın almayın derim.

1ms desen bir mod ile etkinleştiriliyor ve o mod stabilitenin içinden geçiyor, görüntü bozuluyor.

Parlaklık desen aşırı az, tasarım desen kötü, panel desen TN, fiyat desen Acer'dan daha fazla.

Boşverin 1ms'yi, Acer'ı alın derim.

LG bu konuda çok sağlam markadır ama alt segmenti beceremiyor. 2000TL+ LG öneriyorum ama alt modelleri iyi değil.

LG 22MK400H-B 21.5" 75 Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD Gaming Monitör Fiyatları ve Özellikleri bunu tavsiye ederim 75Hz 1ms AOC olsun diyorsan da bu
Aoc olana sıcak bakiyorum, sanırım onu alacağım. LG guvenmiyorum

Sana dizelim monitörleri bakalım 15Hz farkı anlayabiliyor musun? Anlıyorsan monitörün benden.
Hocam şaka gibi ama gerçekten fark var. Ben de kullanmadan önce arada pek bi fark yoktur diye düşünüyodum ama kullanınca farkın gerçekten büyük olduğunu farkettim. Fark o kadar büyük ki masaüstünde dosyaları taşırken bile hissediyosunuz. Bu arada piyasada 1ms diye satılan çoğu monitör 5-10 arası ms değerlerine sahiptir. Yani 5ms olması sizi korkutmasın tepkiselliği yeterli bi seviyede olur.

Böyle bir şey var ama rezalet.
Sakın almayın derim.

1ms desen bir mod ile etkinleştiriliyor ve o mod stabilitenin içinden geçiyor, görüntü bozuluyor.

Parlaklık desen aşırı az, tasarım desen kötü, panel desen TN, fiyat desen Acer'dan daha fazla.

Boşverin 1ms'yi, Acer'ı alın derim.

LG bu konuda çok sağlam markadır ama alt segmenti beceremiyor. 2000TL+ LG öneriyorum ama alt modelleri iyi değil.
Parlaklık az mı? 🤣🤣🤣 Ben parlaklığı 0' da kullanıyorum. Tasarımı da gayet güzel, belki panel konusunda haklısınız.

Üründe 1-3 arası ölü piksel var :D
İlanı incelerseniz ürünün sakat olduğunu görürsünüz.
🥱🧐🥺 Evet öyleymiş
Arkadaşlar LG hariç 700 TL 75 hz öneri başka varm mı? N11 olursa iyi olur indirim kuponunu degerlendiririm

Son düzenleme:
Ben de bu monitörü kullanıyorum. 650 TL iken almıştım. Parasının hakkını veriyor.

Geri
Yukarı