650 TL civarı Kulaklık önerisi

Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
650 TL civarı bütçem var ve oyun için kulaklık arıyorum. Aklımda Void Elite ya da Fury X var. 7.1 açılmadığı zaman ses kasma performansı olarak çok fark oluyor mu ikisinin arasında bilmiyorum. Kablosuz olduğu için Fury X almak istiyorum ama Rampage'e de çok güvenemiyorum. Sizler bunlardan başka kulaklık önerebilir misiniz ya da ikisinden hangisini almalıyım?

Rampage Drop Plus. Hyper X Cloud 2 ile yarışıyor, tam bir fiyat performans. İnceleme videolarını izleyebilirsin.

Rampage Drop Plus. Hyper X Cloud 2 ile yarışıyor, tam bir fiyat performans. İnceleme videolarını izleyebilirsin.

Drop Plus Türkiye'den alınmaz sorunlu ürün.

Asıl soruya gelecek olursak.

Fury X yerine üstte bulunan Shadow kulaklığı alın. Mpow Air Pro satılsaydı onu alın derdim Fury X'in daha iyi hali ve 450-500₺.

Son düzenleyen: Moderatör:
Drop Plus Türkiye'den alınmaz sorunlu ürün.

Asıl soruya gelecek olursak.

Fury X yerine üstte bulunan Shadow kulaklığı alın. Mpow Air Pro satılsaydı onu alın derdim Fury X'in daha iyi hali ve 450-500₺.
Tronsmart Shadow'un Türkiye'de incelemesini bulamadım, neye dayanarak Fury X'den daha iyi diyorsunuz?

Tronsmart Shadow'un Türkiye'de incelemesini bulamadım, neye dayanarak Fury X'den daha iyi diyorsunuz?

Fury X parasını hak etmiyor.

Mpow Air 2.4GHz modeli eğer Pro olsaydı onu alın derdim.

Rampage ayrıca bir sorun çıkarsa adam akıllı bir karşılık bile bulmazsınız.

Kablosuz mesafesi çok daha iyi, mikrofon hassasiyeti daha iyi.

Fury X'e 750 vereceğime buna 600 veririm daha iyi.

Türkçe incelemesi olsa ne olur adam akıllı incelemesi olmadıktan sonra. Güvenilir yabancı inceme kanalları daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı