650 TL Ekran Kartı Önerisi

R9 serisinde ASUS'tan pek bir şey bekleme. R9 serisinde Sapphire ve Powercolor en iyi kartları üretiyor. O senin baktığın kart ise R9 280 Top versiyonu. Daha normal R9 280'nin Direct CU II'si yok Vatanda. Eğer beklemek istemiyorsan GTX 760 al o da iyidir.

R9 serisinde ASUS'tan pek bir şey bekleme. R9 serisinde Sapphire ve Powercolor en iyi kartları üretiyor. O senin baktığın kart ise R9 280 Top versiyonu. Daha normal R9 280'nin Direct CU II'si yok Vatanda. Eğer beklemek istemiyorsan GTX 760 al o da iyidir.
Valla kararsız kaldım. :D Acaba sessizliği nasıl ? Bir araştırayım çok açıklayıcı oldun kardeşim. :D

Sana bir şey diyeyim. @Silinen üye . GTX 760 al pişman olmazsın. Asus modelini kullanıyorum. Sessiz. Sürekli güncel tutulan performanslı bir kart. Nvidia Phyx ve ShadowPlay programı çok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana bir şey diyim. @Silinen üye . GTX 760 al pşman olmazsın. Asus modelini kullanıyorum. Sessiz. Sürekli güncel tutulan performanslı bir kart. Nvidia Phyx ve ShadowPlay programı çok iyi.

Kardeşim bir şey soracağım kasanın kapağı kapalıyken ekran kartından ses duyuyor musun ?
Bir de ben şu ikisi arasında kaldım. :D
R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Asus Gtx760 Directcu 2 O.C. Gddr5 2Gb 256Bit Nvidia Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı