650 TL kablosuz kulaklık önerisi

Neye göre kime göre alınmaz? 870 EVO modelide alınmaz sahteleri ve kullanıcı deneyimi var ona bakılırsa.
Dip ses fazla, mikrofon kalitesi süründürüyor bu yüzden alınmaz ayrıca sert üslup ile yazmayın geriliyorum iyi akşamlar. Kullandım iade ettim alacak arkadaş bilgine kardeşim benim. :)

Dip ses fazla, mikrofon kalitesi süründürüyor bu yüzden alınmaz ayrıca sert üslup ile yazmayın geriliyorum iyi akşamlar. Kullandım iade ettim alacak arkadaş bilgine kardeşim benim. :)

Anlıyorum. Sert bir üslup ile yazmış gibi olduysam çok üzgünüm, özür diliyorum. Evet dip ses Anker kulaklıklarının %90'ında var birçok kulaklığını denemiş biri olarak söylüyorum. Mikrofon kalitesi idare ederlik iyi değil ama berbat da değil. Kullandığınız yer de önemli bayım. 2 dostuma R100 aldırdım 320TL fiyattan gayet memnunlar ikisi de. Genel anlamda iyi bir kulaklık.

Ek olarak bu kulaklığı da öneririm:

Anlıyorum. Sert bir üslup ile yazmış gibi olduysam çok üzgünüm, özür diliyorum. Evet dip ses Anker kulaklıklarının %90'ında var birçok kulaklığını denemiş biri olarak söylüyorum. Mikrofon kalitesi idare ederlik iyi değil ama berbat da değil. Kullandığınız yer de önemli bayım. 2 dostuma R100 aldırdım 320TL fiyattan gayet memnunlar ikisi de. Genel anlamda iyi bir kulaklık.

Ek olarak bu kulaklığı da öneririm:

Ben r100 aldım arkadaşım Air 3 pro aldı onunda ses seviyesi r100'e göre çok daha düşük ek bilgi olsun,birde bende hâlâ kulaklık arıyorum iade ettikten sonra başka bir şey bulamadım ahahah sanırım bütçeyi daha da yukarılara çekmek lazım.

Bu nasıldır? Dün sipariş verdim şu an da dağıtımda gösteriyor. Umarım pişman olmam.
Memnunmusun ?

Ben r100 aldım arkadaşım Air 3 pro aldı onunda ses seviyesi r100'e göre çok daha düşük ek bilgi olsun,birde bende hâlâ kulaklık arıyorum iade ettikten sonra başka bir şey bulamadım ahahah sanırım bütçeyi daha da yukarılara çekmek lazım.
Hangisini önerirsiniz hocam, ve nereden alabilirim?

Memnun musun?

Hangisini önerirsiniz? Hocam, ve nereden alabilirim?

Ben bayağı memnunum. Hip Hop tarzı şarkılar dinliyorsan bayağı memnun kalırsın. Bassları çok iyi ancak ufaktan tizleri cacık geldi bana. Dinlediğim şarkılar genel olarak bass ağırlıklı olduğu için benim açımdan 10 numara kulaklık. Şarj konusuna gelirsek aldığımdan beri 1 kere şarj ettim ve kulaklığın be kutusunun şarjı daha hiç bitmedi.

Geri
Yukarı