650 TL mekanik klavye önerisi

e.ş.19

Centipat
Daha fazla  
Selam bana Max 600 bilemedin 650 TL olacak şekilde mekanik klavye lazım. Aslında hiç mekanik klavyem olmadı fakat internetten biraz araştırma yaptım özellikle Blue Switch'lerin sesi çok hoşuma gitti. Daktilo gibi tık tık neyse dönelim konuya kullandınız tavsiye ettiğiniz sağlam bir mekanik klavye varsa değerli vaktinizden ayırıp ufak bir link bırakırsanız bu dostunuza çok yardımcı olursunu. Z dediğim gibi netten baktım biraz fakat kafam karışık RGB manyağı birisi olarak saber RGB hoşuma gitmişti fakat bazı insanların yorumları pek iyi değil. Ogre RGB de güzeldi fakat hala kafam karışık şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerekirse camiden ayakkabı çalıp letgo'da sat ama parayı artırıp bunu al: XPG Summoner Cherry Mx Blue Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye| ITOPYA.COM

Bu alet tam aradığın klavye olacağına yüzde yüz eminim.
Hahahahahahahaha knk şuna bir saattir gülüyor yapma kurban olayım o kadar da değil yani çalışıyorum sadece klavye için çok yüksek değerler vermek istemiyorum şimdi fakat bi aklıma girdin bak emin ol biliyordum buraya yazdıktan sonra fiyatı yükselteceğime çünkü maaşımı bilgisayara bassam zerre gözüme gelmez o kadar eminim bunu değerlendiricem teşekkür ederim fotodan çok kaliteli duruyor bi bkym youtube a

Hahahahahahahaha kanka şuna bir saattir gülüyor yapma kurban olayım o kadar da değil yani çalışıyorum sadece klavye için çok yüksek değerler vermek istemiyorum şimdi fakat bir aklıma girdin bak emin ol biliyordum buraya yazdıktan sonra fiyatı yükselteceğime çünkü maaşımı bilgisayara bassam zerre gözüme gelmez o kadar eminim bunu değerlendiricem teşekkür ederim fotodan çok kaliteli duruyor bir bkym YouTube'a.

Gamepower ve Rampage'den uzak durun fiyatını kesinlikle hak etmiyor.
Ve dediğin iki modelde kronik sorunlu sana yakın zamanda sorun çıkarır.
Almışken kaliteli al 100 TL göz çıkarmaz.
2 yıldır kullanıyorum ben sorun olmadı :D

Alınmaması gereken markalardan biri o klavyeye 600 değil 100 TL verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı