650 TL mouse önerisi

usknsk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu anda Corsair Harpoon RGB modelini kullanmaktayım. FPS oyunları için yeni bir mouse almaya karar verdim ama pek emin olamadım. Tutuş şeklim fingertip şeklinde. Razer Deathadder V2, Razer Deathadder V2 Mini ve Razer Viper Mini modelleri hoşuma gitti. Sizce şu anki faremi değiştirmem FPS oyunlarında işime yarar mı? Siz hangi fareyi önerirsiniz? Bütçem en fazla 60-65 Euro yani 650 TL civarı. Amazon'un Almanya sitesinden önerebilirseniz çok sevinirim çünkü Almanya'dan ağabeyim getirecek.

Şu anda Corsair Harpoon RGB modelini kullanmaktayım. FPS oyunları için yeni bir mouse almaya karar verdim ama pek emin olamadım. Tutuş şeklim fingertip şeklinde. Razer DeathAdder v2, Razer DeathAdder V2 mini ve Razer Viper mini modelleri hoşuma gitti. Sizce şu anki faremi değiştirmem FPS oyunlarında işime yarar mı? Siz hangi fareyi önerirsiniz? Bütçem en fazla 60-65 Euro yani 650 TL civarı. Amazon'un Almanya sitesinden önerebilirseniz çok sevinirim çünkü Almanya'dan ağabeyim getirecek.

Eğer elin 18 cm ya da ondan büyükse fingertip için Glorious Model O Wireless modelini almanı öneririm.

Eğer elin 18 cm ya da ondan büyükse fingertip için Gloriorus model o Wireless modelini almanı öneririm.

Wireless modeli 1k. Ben kablolu modelini kullanıyorum beyazını çok hafif. Razer essential kullanıyordum ondan daha rahat bu.

Razer Deathadder V2kullanıyorum gayette memnunum Türkiye de fiyatıda uygun hem uluslararası garanti diye bir muhabbeti vardı Razer alabilirsin. Razer Deathadder V2 veya Viper güzel mauselar.

Eğer elin 18 cm ya da ondan büyükse fingertip için Glorious Model O Wireless modelini almanı öneririm.
Ben dün gece tutuş şeklim fingertip yazmışım ama daha sonra palm ve claw'ın birleşimi şeklinde tuttuğumu öğrendim. Yani tüm elimle mouse'u kavrıyorum ama parmaklarımın ucuyla tuşlara basıyorum. Artık hangi tutuş oluyor çözemedim. ^^

Hocam tasarımı çok hoşuma gitmedi. Daha önce bu tip bir mouse kullanmıştım, çok memnun kalmamıştım.
Razer Deathadder V2kullanıyorum gayette memnunum Türkiye de fiyatıda uygun hem uluslararası garanti diye bir muhabbeti vardı Razer alabilirsin. Razer Deathadder V2 veya Viper güzel mauselar.
Elim 18cm boyunda, şu anda kullandığım mouse 12cm boyunda ve 85gr. Razer deathadder v2 83gr yani şu anki kullandığım mouse'un ağırlığıyla neredeyse aynı ve bu benim için çok iyi. Boyutu da elime oturacaksa Razer deathadder v2 alayım diyorum.

Son düzenleme:
Deathadder V2 gayet güzel ama fingertip için Razer Viper daha iyi olacaktır hatta bütçeyi artırabilirseniz Viper 8khz.
Yok hocam fingertip diye yanlış belirtmişim palm ve claw karışımı bir tutuş şeklim var yukarıda anlattım.
Ben zaten büyük mouse'a geçmek istiyordum. Deathadder V2 şu anki mouse'umdan 1,2 cm daha büyük. Bu benim için sorun olmaz diye düşünüyorum. Ağırlıkları da neredeyse aynı.

Geri
Yukarı