650 TL Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Hangi kulaklığı almalıyım?

• Steelseries Arctis 5 Al

• Steelseries Arctis 3 Al

• Başka bir kulaklığı al.(Yoruma yazıyorum.)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Razer alınmaz. Malzeme kalitesi iyidir bilmiyorum ama fiyatını hakeden ürünler değil. Aynı fiyat bazında diğer ürünlere göre daha pahalı. Corsair Void Pro, Sennheiser ülkemizde tanınmasa da belki de kulaklık, ses yapısında en iyi markadır. Onun haricinde Arctis 5'in içinde ki 7.1 Arctis 3'ün içindeki 7.1 farklı.

Hayır MH750 modelimizde 7.1 özelliği bulunuyor.
Bana 7.1 lazım olduğu için Steelseries Arctis 3 aldım. Yardımlarınız için teşekkürler.
Not: Arctis 3 ile Arctis 5 arasında kalanlar için diyorum: Boşuna paranızı harcamayın Arctis 5'in tek farkı RGB aydınlatma ve bana göre bu aydınlatma biraz sönük. 7.1 olayına gelirsek de Arctis 5 DTS'nin 7.1'ini kullanıyor Arctis 3 ise gayet kaliteli olan Steelseries'in 7.1'ini kullanıyor.

Razer a karşı antipatiye sahip genel insanlar ben de razer a karşıydım ancak bi denemek istedim ve void pro usb yi satıp razer kraken 7.1 v2 aldım. Daha önce g533 cloud2 arctis 5 kullanmış birisiyim. Tek kelime ile mükemmel. Malzeme kalitesi o kadar kötü değil v1 e göre. Razer Kraken Chroma 7.1 V2 Oval Kulaklık Oyuncuların Tercihi QP Bilişim Buradan aldım daha 3-4 gün oldu, müzik dinlemek bambaşka bir zevk veriyor artık. Ayrıca rahatlığı mikrofonun kalitesi vs. kesinlikle tavsiyem. Ayrıca yeni model tanıtıldı tournament edition razerın o çıktığında ona geçiş yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı