650 TL VDSL Modem Önerisi

Soner Şahin

Decapat
Daha fazla  
24 aylık saçma sapan taahhüdüm bittiğinden TurkNet'e başvuru yaptım. Eski İnternet sağlayıcım modemi geri istedi, zaten TurkNet yetkilileri de o modemin kullanılmayacağını söylemişti, her durumda modem alacaktım. Eski modemin Netmaster Infinity 401 ve sürekli kopmalar yaşıyordum hiç memnun değildim. Burada Technopat'ta bunun ile ilgili şikayetleri de okumuştum. Şimdi VDSL modem ihtiyacım var bütçem de en fazla 650 TL vermek istiyorum. ZyXEL VMG3625-T50B TurkNet tarafından tavsiye edildi, internet bağlantısını kurmaya gelen yetkili de TP-Link Archer VR 300 tavsiye etti. İkisi de fiyat aralığında olduğu için kabul etme eğilimindeyim. Yine de 2 yıldır hiç modemlere bakmadım bu konuda Technopat'ın yardımına ihtiyaç duyduğum için bu başlığı açıyorum. Ev 107 metrekare öyle internet üzerinden oyunda oynamıyorum, iki oda mesafedeki TV ve yine iki oda mesafedeki bilgisayar + laptop + cep telefonu bağlantısı kesintisiz olsun bana yeter. Şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bana sorarsanız Letgo vs. üzerinden bir bakıp 2 band paylaşıma sahip 2.el modem alın. 300-400e kapatırsınız maksimum. Önerebileceğim kendi evimde kullandığım vadofone H300s Huawei marka bundan bakabilirsin T50bnin 2.ellerine bakabilirsin. Ama tavsiyem olmazsa olmaz özelliği 5GHz olsun.

Sıfırı 500TL Trendyol'da.

Bir de bu modeli önerebilirim.

VR300 de iyi modem fakat fiyat aralığı düşürmek için bunları söylüyorum evinizde çok büyük değil zaten bunlarda da sıkıntı çekmeyeceğinizi düşünüyorum.

Sıfır alayım derseniz Tenda tavsiyem.

Değerli Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, Asus DSL modem de karara vardım hem peşin fiyatına taksit olduğu için hem de fiyatı çok uygun geldiği için.

Yeni konular

Geri
Yukarı