650 TL'ye monitör tavsiyesi

Kemaldmr

Attopat

TimorYuan2

Hectopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
veya
Bakılabilir. Biraz bütçeyi aşarsınız fakat güzel monitörlerdir.
Fakat rekabetçi oyunları çok oynamıyorsanız attığınız monitör alınabilir.

EnisKekech

Picopat
Yer
Kocaeli/Çayırova
Bu monitör nasıl? 50 TL chip-para ile 620 TL'ye denk geliyor.

Ben kuzenim için satın aldım. Yarın gelecek. İsterseniz ben 1 hafta kullandıktan sonra memnun olup olmadıklarını sorayım.

gamermehmet

Hectopat
KS
Kemaldmr

Kemaldmr

Attopat
veya
Bakılabilir. Biraz bütçeyi aşarsınız fakat güzel monitörlerdir.
Fakat rekabetçi oyunları çok oynamıyorsanız attığınız monitör alınabilir.
İki monitörde güzelmiş ama biraz bütçe aşıyor çok fazla rekabetçi oyunlar oynamayacağım için aoc fena gelmedi
Ben kuzenim için satın aldım. Yarın gelecek. İsterseniz ben 1 hafta kullandıktan sonra memnun olup olmadıklarını sorayım.
Çok iyi olurdu ama ayın 30una kadar alırsam 50tl chip para geliyor. Bunu kaçırmak istemem ama gelince içinden vga mı hdmı kablosu mu çıkıyor mesaj atarsanız çok sevinirim.

EnisKekech

Picopat
Yer
Kocaeli/Çayırova
İki monitörde güzelmiş ama biraz bütçe aşıyor çok fazla rekabetçi oyunlar oynamayacağım için aoc fena gelmedi

Çok iyi olurdu ama ayın 30una kadar alırsam 50tl chip para geliyor. Bunu kaçırmak istemem ama gelince içinden vga mı hdmı kablosu mu çıkıyor mesaj atarsanız çok sevinirim.
Önceki AOC monitör aldığım da hem VGA hem HDMI hem de DP çıkmıştı. Kablo yönünden sıkıntınız olmasın.

TimorYuan2

Hectopat
Yer
İstanbul/Bağcılar

O zaman alınabilir bir monitör.

Yukarı