6500-7000 TL arası laptop önerisi

Bariso

Centipat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir laptop aldım, MX350 ve i5 11. nesil var ama panel TN panel. Renkler tatmin etmedi. Bu yüzden yeni model bakıyorum, piyasa fiyatları sürekli oynadığı için yeni konu açmak istedim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi arttırabilirseniz:

Arttıramam derseniz:

Bütçeyi arttırabilirseniz:

Arttıramam derseniz:

Teşekkürler, sizce mx350 mi daha iyi performans verir yoksa ryzen4500 deki gömülü grafik belleği mi?

Hocam Huawei'in E-Posta bildirimlerine abone olursanız %5 indirim veriyor. 6900TL gibi bir fiyat oluyor kesinlikle önerim bu.

8699 yazıyor fiyat?
16GB+512GB için olan fiyat o. 8GB+256GB seçin. Ayrıca incelemem için;

16GB+512GB için olan fiyat o. 8GB+256GB seçin. Ayrıca incelemem için;
Çok teşekkürler hocam.

Arkadaşlar yeni bir laptop aldım, MX350 ve i5 11. nesil var ama panel TN panel. Renkler tatmin etmedi. Bu yüzden yeni model bakıyorum, piyasa fiyatları sürekli oynadığı için yeni konu açmak istedim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Merhaba aldığınız laptop bu mu bende almayı düşünüyorum da

Merhaba, evet aldığım laptop bu. Öncelikle hiz olarak çok iyi, acilma süresi 3 veya 4 saniye. Oldukca hizli bir bilgisayar. Ama ekrandan hic beklentiniz olmasin. Ozellikle aydinlik renklerde karincali bir goruntu gorebilirsiniz. Renkler soluk, kalitesiz. FHD olmasina ragmen fhd gibi değil, sanki yağlı elle temas etmişsiniz gibi bir goruntu var ekranin genelinde.

Geri
Yukarı