6500-7000 TL Arası PC Tavsiyesi

Beyler şu an AMD RX5700XT Pulse kullanan biri olarak yazılımsal sorunlar bitene kadar almayın diyorum. Onun yerine RTX2070 ya da RTX2060 Super alın. İşlemci Ryzen 5 3600X olsun. Anakart B450 olarak kalsın. SSD 480GB aslında yeter bence ama kullanacak olan kişiye kalmış :). Hem AMD'de O.C. yapmaya gerek yok Arctic Freezer olan yetecektir ben stok soğutucu ile kullanıyorum.
@AirJET arkadaşımızın yazılımsal olarak son gelen güncellemede düzeltildi diye bilgi verilmiş ama farklı anakart olduğu için sıkıntı çıkartıyor olabilir mi sizin ki acaba ?

@AirJET arkadaşımızın yazılımsal olarak son gelen güncellemede düzeltildi diye bilgi verilmiş ama farklı anakart olduğu için sıkıntı çıkartıyor olabilir mi sizin ki acaba ?
Son gelen güncellemede düzeltiyse bir sıkıntı yok :). Bende olmuyordu zaten ama şikayetler çok olunca milletin parası çöp olsun istemedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı